Zdravotní sestra/Zubní instrumentářka

Kvalident s.r.o.

Místo práce
Trojická 1910/7, Nové Město, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Asistence u širokého spektru výkonů, komunikace s pacienty, příprava ordinace, vedení skladu apod.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Flexibilní plánování směn, přátelský mladý kolektiv, příspěvek na jazykové kurzy, plat od 27000 Kč čistého, nástupní příspěvek 10000 Kč, stravenky, dni volna navíc, sick days, příjemné komfortní prostředí kliniky, káva na pracovišti, výborná dopravní dostupnost.

Informace o náboru

V případě zájmu nám prosím zašlete svůj životopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Zdravotnictví

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

Microsoft Windows - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Budoucí kolegyně by měly být milé, pečlivé, zodpovědné a aby se rádi učily novým věcem. Určitě by také měly mít ukončené středoškolské vzdělání v oboru zdravotnictví nebo kurz zubní instrumentářky a měly by ovládat alespoň základy angličtiny. Smysl pro humor je výhodou:)
Praxe v oboru není nutná, rádi zaučíme (při zaučení budete dostávat plat).

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nadstandardní stomatologické centrum na 3 ordinace, poskytující komplexní stomatologickou péči. Krásná lokalita, výborná dopravní dostupnost. Více na www.kvalident.cz

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3683092  Dátum zverejnenia: 12.7.2019