Pracovník Call Centra

Laba Czech

Karlín, Praha 8, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ahoj!
Jmenuji se Pavel a v Laba Czech mám na starosti tým prodejců. Do svého týmu hledám novou tvář, která k nám zapadne, bude se s námi bavit a pomáhat lidem dosahovat jejich profesních cílů. Zaujalo tě to? Tak čti dál. Dozvíš se, kdo jsme a co ti nabízíme.
Laba Czech je online vzdělávací platforma pro všechny, kteří chtějí rozvíjet své podnikání a kariérně se posunout dál. Pomáháme našim účastníkům kurzu stát se profesionály ve svém oboru a zvýšit tak své šance na pracovním trhu. Vsázíme na celoživotní vzdělávání, které je pro každého. Máme pobočky v různých evropských zemích a poskytujeme příležitosti pro mezinárodní spolupráci.
V prodejním oddělení (sales) je nás celkem osm a rádi v Laba Czech přivítáme někoho, kdo hledá nový pracovní impuls. Nemáš zkušenosti s prodejem? Nevadí, zaškolíme tě a kolegové se s tebou podělí o své zkušenosti a pomohou ti, a to nejen na začátku. Už víš, jak prodávat? Super, předáme ti naše zkušenosti a rádi si poslechneme i tvé tipy, které se nám můžou hodit. Chceš zkusit něco nového nebo nastartovat svou kariéru? Pak jsme pro tebe ti praví!

Co u nás budeš dělat?
- věnovat se příchozím telefonickým a e-mailovým dotazům
- komunikovat s potenciálními účastníky kurzu, poskytneš jim všechny informace a dotáhneš prodej do cíle
- odpovídat na všechny otázky potenciálních účastníků kurzu a řešit jejich požadavky
- udržovat svůj seznam projektů a CRM
Nemusíš se bát, nevoláš na žádné studené kontakty! Všechny kontakty jsou lidé, kteří projevili zájem o naše kurzy.

Jaký bys měl/a být?
- mluvíš plynule česky
- umíš anglicky (výhoda, nikoliv podmínka)
- jsi motivovaný/á, rád/a překonáváš své cíle
- miluješ vzrušení a rád/a uzavíráš prodeje
- jsi empatický/á, umíš naslouchat klientům
- jsi energický/á, chceš pomáhat klientům s jejich profesním růstem
- pracuješ samostatně
- problémy tě nezaskočí, umíš je řešit
- rád/a s námi zajdeš po práci na kávu/pivo/víno a pokecáš o životě

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co ti nabídneme my?
- Poskytneme ti naše kurzy zdarma, takže si můžeš rozšiřovat kvalifikaci, pokud nám to bude dávat smysl, rádi kompenzujeme i jiná odborná školení
- Máme skvěle vybavené kanceláře v Karlíně (Praha)
- Pokud potřebuješ počkat na řemeslníka nebo ti není dobře, máme možnost některé dny pracovat z domova (nejedná se o 100% home office)
- Svobodu a podporu - každý nápad na zlepšení je u nás vítán a uděláme maximum pro to, aby se tvůj nápad stal skutečností
- Chceme, ať jsi fit – přispíváme na členství v posilovně, plavání nebo jógu
- Osvojíš si práci s různými nástroji, zlepšíš své prodejní dovednosti
- Dáme ti konstruktivní zpětnou vazbu, jsme v týmu otevření a upřímní a záleží nám na tom, aby ses posouval/a dopředu.
- Samozřejmě peníze – prodejci si průměrně vydělají od 30.000,- (fix + provize)
- Skvělý kolektiv - možná je to klišé, ale u nás to tak je!
Jsi ten/ta, kterého/kterou hledám do svého týmu? Pak na nic nečekej a pošli svůj životopis. Projdu si ho a ozvu se ti s dalším postupem. Už teď se na tebe, spolu s týmem, těším!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Laba posouvá vzdělávání na vyšší úroveň tím, že spojuje osvědčené lídry v oboru ve virtuální třídě s nadšenými vycházejícími hvězdami. Naším hlavním cílem je najít a propojit špičkové odborníky v oborech souvisejících s podnikáním, kteří jsou připraveni podělit se o své znalosti a dlouholeté praktické zkušenosti s těmi, kteří se chtějí učit.
Trh EdTech je jednou z nejrychleji rostoucích oblastí. Laba Group je jedním z lídrů na tomto trhu. Již šest let uvádíme na trh online kurzy, které mění životy našich klientů - pomáhají jim rozvíjet kariéru nebo podnikání.
Celosvětově jsme již proškolili více než 70000 lidí a spolupracujeme s více než 150 lektory. A teď zakládáme brach v České Republice. Připoj se k nám a dobyj s námi Český a Slovenský market!

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 4400320  Dátum zverejnenia: 11.8.2022  Spodná hranica mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc