Programátor C++ (řízení hardware, analýza obrazu)

Laboratory Imaging, spol. s.r.o.

Místo práce
Za Drahou 171/17, 102 00 Praha 15-Hostivař, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
35.000-70.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* implementace řízení vědeckých digitálních kamer s vysokou citlivostí
* vývoj sofistikovaného software pro snímání a analýzu obrazu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
* tvůrčí práci na špičkových technologiích,
* dobré finanční ohodnocení,
* prémie 2x ročně (podíl na zisku firmy),
* pravidelný platový růst,
* příjemné prostředí moderní budovy přímo u nádraží Hostivař,
* kanceláře po 3-5 lidech,
* individuální přístup bez korporátních omezení a návyků,
* možnost účastnit se zahraničních konferencí (např. Focus on Microscopy, ELMI, atd.),

Zajímá Vás digitální zpracování obrazu? Najdeme projekt, ve kterém se naplno uplatníte. Vaše iniciativa dostane prostor. Vytváříme světový software. Buďte u toho s námi!

Informace o náboru

Zašlete nám prosím Váš životopis. Na jeho základě budete/nebudete pozváni na osobní pohovor, ze kterého vyplyne výsledek o přijetí/nepřijetí.
Děkujeme.

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2) a Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme
* znalost C++,
* VŠ vzdělání - vhodné pro absolventy,
* alespoň základní znalostí angličtiny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme česká firma specializovaná na počítačové zpracování obrazu s celosvětovou působností s 60ti zaměstnanci. Vyvíjíme software pro analýzu obrazu se zaměřením na mikroskopii, kriminalistická zkoumání a biomedicínu. Úzce spolupracujeme s firmou Nikon.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3568339  Dátum zverejnenia: 4.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 35.000-70.000 Kč