Programátor C++ pro Nikon Imaging Software

Laboratory Imaging, spol. s.r.o.

Místo práce
Za Drahou 171/17, 102 00 Praha 15-Hostivař, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 70 000 Kč/měsícPrémie 2x ročně (podíl na zisku firmy)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete tvůrčí a zajímavou práci, která má opravdu smysl a na kterou můžete být hrdí?

Zajímá Vás
• obrazová analýza,
• nejmodernější technologie,
• umělá inteligence,
• 3D Grafika?

Přidejte se do našeho týmu programátorů v uvolněné atmosféře firmy s vlastním zázemím a asi 60 kolegy/kolegyněmi, sídlící v Praze Hostivaři. Jsme česká softwarová firma, která vyvíjí NIS-Elements (Nikon Imaging Software) – kompletní software pro mikroskopii používaný nejlepšími výzkumnými pracovišti světa (Berkeley, MIT, Harvard, European Molecular Biology Laboratory, Hokkaido University, Janelia Research Campus, atd.).

Zaměstnanecké výhody, benefity

U nás získáte
• tvůrčí práci na špičkových technologiích,
• finanční ohodnocení 40 000 – 70 000 podle znalostí a praxe
• prémie 2x ročně (podíl na zisku firmy),
• pravidelný platový růst,
• možnost účastnit se zahraničních konferencí (např. Focus on Microscopy, ELMI, atd.),
• individuální přístup bez korporátních omezení a návyků,
• vývoj v týmu o 3-5 lidech.

Informace o náboru

Zašlete nám prosím Váš životopis. Na jeho základě budete/nebudete pozváni na osobní pohovor, ze kterého vyplyne výsledek o přijetí/nepřijetí.
Děkujeme.

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

FEL, MATFYZ, zpracování obrazu

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2) a Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Očekáváme:
• dobrou zkušenost s programováním C++ (prostředí MS Windows),
• snahu naučit se nové věci a předat zkušenosti ostatním,
• alespoň základní znalost angličtiny,
• VŠ vzdělání výhodou - pozice je vhodná také pro student(k)y s výhledem brzkého přechodu na HPP,
• uvítáme znalost knihoven Qt, prostředí OS X/macOS či programování 3D grafiky.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme česká firma specializovaná na počítačové zpracování obrazu s celosvětovou působností s 60ti zaměstnanci. Vyvíjíme software pro analýzu obrazu se zaměřením na mikroskopii, kriminalistická zkoumání a biomedicínu. Úzce spolupracujeme s firmou Nikon.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3932335  Dátum zverejnenia: 2.7.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc