CNC ohraňovací lis Trumpf/Amada

DIT en Larex Vakpersoneel B.V.

Místo práce
Eindhoven, Nizozemsko
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 950 EUR/měsícJedná se o netto částku.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

U našeho klienta na západě Nizozemska budete pracovat jako programátor ohraňovacího lisu. Firma se zabývá vývojem a výrobou zemědělských strojů. Budete mít za úkol nastavení ohraňovacího lisu pomocí ovládacího panelu a v případě nutnosti umíte provést úpravy v programu. Jedná se o výrobu středně-velkých produktů, které jsou převážně z oceli a jsou vyráběné ve velkých sériích. Od uchazeče se očekává, že má zkušenosti s přeměřením kvality výrobku, tak aby výsledný produkt splňoval očekávání zákazníka.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Plat 500 € – 530 € netto/týden za 40 odpracovaných hodin
• Náhradu cestovních výdajů (pokud je to uplatnitelné)
• Týdenní výplatu mzdy
• Ubytování bez extra nákladů ze strany zaměstnance, jednolůžkový pokoj a wi-fi
• Pracovní podmínky v souladu s kolektivní smlouvou asociace personálních agentur NBBU

Kromě výše uvedené mzdy od nás dostanete:
• Zdravotní pojištění
• Nárok na důchod
• OOPP (osobní ochranné pracovní prostředky)
• Možnost získat certifikát VCA
• Pokud přicestujete vlastním autem: 0,19 € / km z ubytování do práce, a to od prvního kilometru.
• Pomoc při podání žádosti o vydání osobního identifikačního čísla BSN

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Firma se zabývá vývojem a výrobou zemědělských strojů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Nizozemský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Diplom nebo prokazatelné zkušenosti s prací v kovozpracujícím průmyslu
• Zkušenosti s ohraňovacím lisem Amada nebo Trumpf výhodou
• Flexibilita
• Řidičský průkaz skupiny B
• Vlastní doprava (je výhodou)
• Znalost anglického a/nebo nizozemského jazyka

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?
• Jste flexibilní, spolehlivý a tvrdě pracujete.
• Máte zájem o dlouhodobou práci.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nizozemská pracovní agentura Larex má více než 15leté zkušenosti s dočasným zaměstnáváním kvalifikovaných evropských pracovníků. Zároveň je největší personální agenturou pro oblast techniky, stavebnictví, kovozpracujícího průmyslu a malířského odvětví v Nizozemsku.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3834231  Dátum zverejnenia: 6.5.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 1 950 EUR/měsíc