Montér mašin

DIT en Larex Vakpersoneel B.V.

Místo práce
Rijssen, Nizozemsko
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 950 EUR/měsícJedná se o netto částku.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

U našeho klienta na východě Nizozemska budete pracovat na montážním oddělení. Na základě technického výkresu budete sestavovat zemědělské mašiny. Důležité jsou zde znalosti z hydrauliky. U zákazníka budete pracovat v týmu, pokud tedy nebudete moci najít řešení, můžete problém vždy zkonzultovat se svými kolegy. Proto je potřebná komunikace v anglickém/německém nebo nizozemském jazyce.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Plat 450 € – 500 € netto/týden za 40 odpracovaných hodin
• Náhradu cestovních výdajů (pokud je to uplatnitelné)
• Týdenní výplatu mzdy
• Ubytování bez extra nákladů ze strany zaměstnance, jednolůžkový pokoj a wi-fi
• Pracovní podmínky v souladu s kolektivní smlouvou asociace personálních agentur NBBU

Kromě výše uvedené mzdy od nás dostanete:
• Zdravotní pojištění
• Nárok na důchod
• OOPP (osobní ochranné pracovní prostředky)
• Možnost získat certifikát VCA
• Pokud přicestujete vlastním autem: 0,19 € / km z ubytování do práce, a to od prvního kilometru.
• Pomoc při podání žádosti o vydání osobního identifikačního čísla BSN

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Firma, zabývající se výrobou zemedělských mašin.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Nizozemský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

montér mašin

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Diplom nebo prokazatelné zkušenosti v oboru strojírenství nebo mechatroniky
• Certifikát VCA
• Zkušenosti se svařováním výhodou
• Zkušenosti s elektrotechnikou výhodou
• Řidičský průkaz skupiny B
• Vlastní auto (výhodou)
• Znalost angličtiny a/nebo holandštiny

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?
• Jste flexibilní, spolehlivý a tvrdě pracujete.
• Máte zájem o dlouhodobou práci.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nizozemská pracovní agentura Larex má více než 15leté zkušenosti s dočasným zaměstnáváním kvalifikovaných evropských pracovníků. Zároveň je největší personální agenturou pro oblast techniky, stavebnictví, kovozpracujícího průmyslu a malířského odvětví v Nizozemsku.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3835887  Dátum zverejnenia: 18.2.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 1 950 EUR/měsíc