Instalatér - montér ÚT, veřejný sektor

DIT en Larex Vakpersoneel B.V.

Místo práce
Amsterdam, Nizozemsko
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
2 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro více klientů hledáme instalatéry na práce v budovách veřejného sektoru a průmyslových budovách. Pracujete samostatně v týmu na různých instalacích. Jde například o instalaci ústředního topení, kanalizace, potrubí na odvádění dešťové vody nebo montáž koupelen a toalet. Obvykle se práce provádějí v kancelářských budovách, ve výrobních závodech nebo v distribučních centrech. Provádíte montážní práce na potrubních systémech a jste schopen pracovat podle technických výkresů v souladu s platnými předpisy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Možnost přesčasových hodin
Týdenní výplatu mzdy
Služební auto, pokud pracujete ve dvojici + bezplatnou tankovací kartu
To znamená žádné další náklady
Ubytování hrazené společností Larex, jednolůžkový pokoj a wi-fi
Pracovní podmínky v souladu s kolektivní smlouvou asociace personálních agentur NBBU
Kontaktní osobu z agentury Larex
Stálou práci na zajímavých projektech v seriózních firmách!
Kromě výše uvedené mzdy od nás získáte:
Zdravotní pojištění
Možnost získat různé certifikáty, např.: VCA, osvědčení o odborné způsobilosti pro práce ve výškách
Osobní ochranné pracovní prostředky a pracovní oblečení
Dobré nářadí
Případně služební vozidlo
Nárok na důchod
Pokud přicestujete vlastním autem: 0,19 € za každý km ujetý cestou z/do práce, a to od prvního kilometru.
Pomoc při podání žádosti o vydání osobního identifikačního čísla BSN

Informace o náboru

Máte další otázky? Volejte na tel. +31 6 82321049 nebo +31 6 30253591 nebo pošlete e-mail na [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Renomované firmy v Holandsku

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Máte ukončené příslušné odborné vzdělání.
Máte minimálně 3 roky praxe v oboru.
Umíte pracovat podle technických výkresů.
Máte řidičský průkaz skupiny B.
Domluvíte se anglicky a/nebo německy na komunikativní úrovni.
Co ještě od vás očekáváme?
Jste flexibilní, spolehlivý a tvrdě pracujete.
Máte certifikát VCA nebo jste ochoten ho získat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nizozemská pracovní agentura Larex má více než 15leté zkušenosti s dočasným zaměstnáváním kvalifikovaných evropských pracovníků. Zároveň je největší personální agenturou pro oblast techniky, stavebnictví, kovozpracujícího průmyslu a malířského odvětví v Nizozemsku.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4048658  Dátum zverejnenia: 18.3.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 2 000 EUR/měsíc