Reagujte bez životopisu

Výrobní dělník - laufen Bechyně - 36 000,- Kč

Laufen CZ, s.r.o.

Místo práce
Na Libuši, Bechyně, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
do jednoho týdne
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadujeme:

* výuční list
* fyzickou zdatnost
* dobrý zdravotní stav
* motivaci k dlouhodobé spolupráci
* zodpovědný přístup k práci
* nástup ihned

Nabízíme:

* průměrná mzda včetně prémií a směnových příplatků 36 000 Kč měsíčně
* práci ve výrobě v nepřetržitém provozu v provozovně Bechyně
* možnost zajistit ubytování
* závodní stravování ve všech směnách, masáže, rehabilitace, pět týdnů
dovolené, příspěvek na dovolenou, penzijní připojištění, životní pojištění a další
zaměstnanecké výhody

Zaměstnanecké výhody, benefity

příspěvek na dovolenou, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zvýhodněné půjčky zaměstnancům

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

keramik

Osobnostní předpoklady a dovednosti

chuť do práce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hlavní kompetence společnosti spočívá v jejích znalostech v oblasti výroby sanitární keramiky. Již více než 125 let používá značka LAUFEN lidstvu nejstarší známý tvárný materiál, za účelem tvorby inovativních sanitárních výrobků, vysoce moderní zařízení s legendární švýcarskou přesností.
ID: 3986751  Dátum zverejnenia: 11.11.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc