Recepční v salonu Jean Louis David - Urgentní

LAUTITIA SK s.r.o.

Místo práce
Elišky Peškové 1, Praha
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do francouzského kadeřnického salonu Jean Louis David na Arbesově náměstí na Praze 5 hledáme recepční. Nabízíme práci v krásných prostorech s exkluzivním servisem a zahraniční klientelou. Požadujeme znalost cizich jayzků - angličtina podmínkou, francouzština výhodou.

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

Služby

Jazykové znalosti

Francouzský jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pracovitost, komunikativnost, vstřícnost, příjemné vystupování, nové nápady vítány.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost PH Style s.r.o je majitelem licence na značku Jean Louis David pro CZ, SK a HU a provozuje vlastní kadeřnický salón v Bratislavě a Praze - Lautitia SK s.r.o.
ID: 3174076  Dátum zverejnenia: 30.8.2017