Číšník/Servírka

Lázně Luhačovice, a. s.

Místo práce
Lázeňské nám. 436, Luhačovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
770 - 950 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte práci, která vás bude bavit? Chcete mít to nejlepší zázemí? Staňte se číšníkem nebo servírkou u nás!
Vy se postaráte o naše hosty, my se postaráme o vás!

Pracovní náplň:
- nabídka, servis pokrmů a nápojů
- dodržování zásad stolování, hygienických předpisů
- dohled na bufetové stoly co do úpravy a úplnosti, součinnost s hotelovou kuchyní
- udržování čistoty a pořádku na pracovišti
- spolupráce s ostatními úseky hotelu
- příležitost aktivně se podílet na banketech, recepcích nebo podobných kulinářských akcích špičkové úrovně

Požadujeme:
- vzdělání nebo praxi v oboru
- zájem a ochotu se učit
- samostatnost a zodpovědnost
- flexibilitu a ochotu pracovat ve směnném provozu vč. víkendů a svátků

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- náborový příspěvek ve výši 3 000 Kč -10 000Kč!
- mzdu včetně všech zákonných příplatků a některé příplatky ještě vyšší než udává ZP
- stabilitu silné společnosti a jistotu zaměstnání
- kratší pracovní dobu (v průměru 37,5 hod/týden)
- týden dovolené navíc (25 dnů)
- zaměstnanecké celodenní stravování
- možnost zaměstnaneckého ubytování
- benefity (zvýhodněnou výměnnou rekreaci, účast na gastroseminářích, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové příplatky, aj.)
- poskytneme pracovní oblečení (praní i žehlení zajišťuje společnost)
Nástup možný ihned nebo dle dohody

Informace o náboru

Přijďte se podívat k nám do provozu, rádi Vás provedeme a poskytneme bližší informace!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Gastronomie, číšník/servírka

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Lázně Luhačovice, a.s., člen největší lázeňské skupiny Spa & Wellness Nature Resorts
ID: 2421627  Dátum zverejnenia:   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 770 - 950 EUR/měsíc