Seřizovač - nástup do kmenu

Lead - Project Advices s.r.o.

Místo práce
Hustopeče, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc- 13. plat - docházkový bonus

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- práce v mezinárodní společnosti orientované na automobilový průmysl - konkrétně na výrobu spojovacích komponentů
- seřízení a obsluha strojů, montážní linky na lisovně
- manipulace s materiálem pro výrobní zakázky
- práce s měřidly a technickou dokumentací atd.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Požadujeme
- manuální zručnost, praxi na podobné pozici vítána (min. 1 rok)
- technické myšlení (základy technické dokumentace)
- základní znalost práce s měřidly
- spolehlivost a zodpovědnost
- práce ve 3 směnném provozu

Nabídka
- Hrubá mzda závislá na zkušenostech kandidáta (individuální ohodnocení)
- docházkový bonus
- roční bonus
- závodní stravování
- 5 týdnů dovolené
- práce v mezinárodní společnosti (možnost kariérního růstu)
- firemní akce
- školení atd.

Informace o náboru

- prosíme o zaslání životopisu, na základě jej Vás budeme telefonicky kontaktovat a domluvíme se na dalším postupu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní společnost zaměřená na výrobu spojovacích materiálů v automobilovém průmyslu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Počet let praxe

1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost zaměřená na nábor zaměstnanců - recruitment a poradenské služby v oblasti HR
ID: 3930734  Dátum zverejnenia: 29.6.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc