Operátor/ka výroby - nástup do kmenu

Lead - Project Advices s.r.o.

Místo práce
Velká Bíteš, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
24 000 - 27 000 Kč/měsíc13. plat, 14. plat, příspěvek na dopravu, jídelna, možnost ubytování na ubytovně

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro společnost, která se zabývá výrobou dílů pro automobilový průmysl hledáme šikovné operátory výroby s možností nástupu do kmenového stavu. Firma je orientuje na výrobu plastů (vstřikolisy) a na následnou montáž komponentů. Výroba se specializuje také na chladící systémy motorů, plastové výlisky, lisování kovů atd. Zaměstnanci jsou rozděleni do různých divizí a práci mohou vykonávat v sedě či stoje dle charakteru práce.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mzda ve výši 24.000 - 27.000 CZK
13. mzda ve výši průměrného měsíčního výdělku (může být až cca 25.000 CZK) v případě splnění podmínek vypláceno ve mzdě za listopad
14. mzda - letní bonus vyplácený v červenci (může být až cca 12.000 CZK) v případě splnění podmínek vypláceno ve mzdě za červen
Ostatní příplatky: 25% za přesčas, v sobotu, neděli a státní svátek je 100%, práce v noci 10%
Skvělá kantýna a výhodné obědy - dotovaný oběd ve výši 40 CZK / den
Příspěvek na dojíždění až do výše 2 080 Kč, podle toho, jak to k nám máte daleko
Rozvojová akademie pro pracovníky ve výrobě
Zvýhodněné tarify volání pro zaměstnance
Autobusová přeprava je zajištěna ze směru Třebíč, Bystřice nad Perštějnem, Ivančice aj.
Vhodné pro zaměstnance za zahraničí, možnost využití ubytovny, která je vzdálená cca 15 KM od výkonu práce. Doprava do zaměstnání svozovými autobusy v blízkosti ubytovny. Náklad na ubytovnu je pro první 3 měsíce snížen na 3.000 CZK / měsíc srážkou ze mzdy.

Informace o náboru

Prosíme o zaslání Vašeho životopisu, na základě jej se Vám ozveme a domluvíme se na dalším postupu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Zaměstnanec se bude řídit pokyny svého nadřízeného (mistra), bude dodržovat postupy práce na pracovišti (proběhne zaškolení), sledování a dodržování norem práce včetně značení dílů, vyplnění dokumentace na směně, dodržování čistoty a přestávek včetně dodržování bezpečnosti na pracovišti (tzv. BOZP).

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pracovitost, zodpovědnost a spolehlivost
Chuť pracovat v nepřetržitém provozu
Manuální zručnost a šikovnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost zaměřená na nábor zaměstnanců - recruitment a poradenské služby v oblasti HR
ID: 3953162  Dátum zverejnenia: 17.8.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 24 000 Kč/měsíc