Řidič SK. C (E) - každý den doma - Hustopeče

LECHNER CZ

Slovenská republika, Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijmeme nového kolegu do našeho týmů řidičů na regionální rozvoz plynových lahví po Jižní Moravě a Slovensku. Práce je fyzicky náročná, vykládky lahví mohou probíhat i ručně. Každý den (PO-PÁ) se začíná a končí v Hustopečích. Moderní vozový park Volvo. Práce probíhá pouze přes den. Platové ohodnocení je 30 000 Kč čistého/měsíc.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí stabilní rodinné společnosti
- stálá práce s každodenním návratem domů
- moderní vozový park Volvo
- mzda 30 000 Kč čistého / měsíc
- zaměstnanecké benefity (využívání firemní ČS s výraznou slevou, pravidelné akce pro řidiče, pravidelná profesní školení a další)

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

C

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- řidičský průkaz C (E), profesní průkaz, karta řidiče
- základní ADR (lze dodělat u nás na firmě)
- slušné vystupování, orientace na zákazníka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

V oblasti přepravy se pohybujeme od roku 1992. Od té doby jsme cílevědomou a soustředěnou snahou získali významné místo mezi dopravci. Naše firma je schopna zajistit přepravu jakýchkoliv objemů zboží kamkoliv u nás i ve světě. Úzce spolupracujeme s mnoha firmami v zahraničí, což nám umožňuje dokonalou organizaci transportů. Využíváme moderní komunikační techniku a díky tomu máme prakticky neustále přehled o pohybu našich vozidel.
ID: 3606212  Dátum zverejnenia: 22.2.2019