Operátor výroby -automobilový průmysl - Nýřany

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Nýřany, Plzeňský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
22000,-Kč/měs

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

NÁSTUP: IHNED

- montáž sedaček do aut
- natažení potahu a jeho ukotvení
- výstupní kontrola
- směnnost: 2 -3 směnný provoz

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Základní mzda od 19 -22 000Kč/měs.
- zaměstnání na HPP
-“Stabilní práce bez zprostředkovatelských poplatků"
- dlouhodobá spolupráce s možností po třech měsících přestupu do kmenu
- “Zajištěné ubytování - ušetříš minimálně 3000 Kč”
- plně dotované stravování
- Bonusový program (tablety, mobilní telefony)
- NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 8000 Kč
-na pracovišti přítomnost fyzioterapeuta
-Výplata v bance bez nutnosti vlastnit účet
-Založení účtu zdarma
-Možnost zvýhodněné půjčky v naší bance

Informace o náboru

Volej naši bezplatnou linku +420 800 197 197, kde Ti jsou ve všední dny od 8 do 17 hodin k dispozici naše operátorky.
Adresy poboček a jejich úřední hodiny najdeš zde: http://www.lepsiprace.cz/hlavni-pracovni-pomer/pobocky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Hledáš lepší práci?
Hledáme zaměstnance na pozici obsluhy stroje - výroba autosedaček např. BMW, tzv. carsetů, kompletní osazení.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxi v automobilovém průmyslu výhodou
- fyzická zdatnost
- ochota pracovat na směny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2199078  Dátum zverejnenia: 19.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 22000,-Kč/měs