Brusič

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Broušení výrobků a komponentů z nerezových a ocelových plechů
Práce s úhlovou bruskou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mzda 90,- Kč/hod. + příplatky
Příspěvek na stravu formou stravenek
práce na HPP - smlouva na 3 roky
1 - 2 směnný provoz
20 dnů dovolené
bonusový program o věcné ceny

Informace o náboru

V případě, že splňujete uvedené požadavky a máte o pracovní pozici zájem, zašlete nám svůj životopis s kontaktními údaji.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Výrobce mechanických komponentů. Produkty jsou převážně vyrobeny
z tenkých tabulových plechů a plastů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zkušenosti na obdobné pracovní pozici
Znalost a orientace ve výkresové dokumentaci
Praxe a zkušenosti s broušením tenkých plechů
Manuální zručnost, pečlivost a samostatnost
Dobrý zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2773324  Dátum zverejnenia: 2.8.2017