Technik pro práci s unikátní technologií/Kladno

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Kladno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Milí uchazeči o zaměstnání,
tato pracovní nabídka by mohla zaujmout ty z vás, kterým je blízká technika, a to zejména ta automatizovaná. Pro svého klienta v Kladně teď hledám člověka se vzděláním v oboru elektro, který má zkušenost s nastavováním strojů či strojních zařízení, případně s jejich opravou.
Úkolem tohoto člověka bude zajistit plynulý chod technologie plně automatizovaného skladu, která je unikátní a v ČR jediná svého druhu. Proto je zapotřebí splňovat kritéria vyhlášky 50/1978 § 6, dobře se orientovat v technické dokumentaci a být také ochoten pracovat v nepřetržitém provozu.
K vaší běžné pracovní činnosti bude patřit také provádění preventivních prohlídek zařízení, jednání s dodavateli náhradních dílů a obsluha podpůrných systémů (kotelny, vzduchotechnika, EPS ad.).

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zaměstnavatel - dynamická mezinárodní výrobní společnost - nabízí pracovní pozici spojenou s používáním nejmodernější a ojedinělé technologie. V tomto směru vás čeká důkladné zaškolení, jelikož poté již budete pracovat na směně samostatně. Pracovní ohodnocení odpovídá samostatné pozici technického specialisty. Firma také poskytuje benefity (stravenky, týden dovolené navíc, jazykové kurzy, příspěvek na penzijní připojištění ad.).

stravenky, dovolená navíc, perspektiva stálého zaměstnání

Informace o náboru

Pokud si myslíte, že právě vy jste vhodným kandidátem na tuto pozici a chcete se dovědět více informací, kontaktujte mě, prosím.
Budu se těšit na spolupráci!
Markéta Tošerová

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Mezinárodní společnost se silnou tradicí i v ČR. Společnost stále rostoucí, poskytující možnost stabilního zaměstnání a profesního růstu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zásadním požadavkem, jak již bylo zmíněno, je platná vyhláška 50 § 6. Dále je to praxe v oblasti nastavování či údržby strojů/strojních zařízení (tato pozice není vhodná pro absolventy). Nezbytností je dobrá technická orientace a manuální zručnost. Vzhledem k tomu, že vaše práce nebude probíhat jen v terénu, ale budete využívat i PC, je zapotřebí projevit uživatelské znalosti MS Office. Jako výhodu zaměstnavatel ocení alespoň částečnou znalost angličtiny (manuály v AJ, příp. i komunikace s techniky ze zahraničí).

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3179111  Dátum zverejnenia: 20.8.2018