Vedoucí centrální údržby/okres Mladá Boleslav

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro výrobce brusiv v okrese Mladá Boleslav hledáme kandidáta na pozici Vedoucí centrální údržby!
Vaše úkoly:
Převzít odpovědnost za úsek mechanické údržby strojního vybavení. Být styčným důstojníkem pro realizaci transferu strojů ze zahraničí. Vést a motivovat svůj tým, plánovat a koordinovat jeho činnosti a zajistit plynulý provoz výroby. Dále také spolupracovat s dodavateli náhradních dílů v zahraničí. Najde se zde uplatnění i pro člověka se zájmem o oblast facility managementu, jelikož náplň práce je možné přizpůsobit zkušenostem a zaměření jednotlivých uchazečů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte a kontaktujte mě, ráda s vámi proberu podrobnosti.
Markéta Tošerová

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vaše příležitost:
- pracovat pro silnou mezinárodní společnost v prostředí nejmodernějších technologií
- získat možnost tvořit a měnit
- dosáhnout stabilní vedoucí pozice a pracovat s týmem zkušených kolegů, kde vládne rodinná atmosféra
- uplatnit cizí jazyk
- získat pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- využívat firemních benefitů (dovolená navíc, stravenky, příspěvky na penzijní připojištění či životní pojištění)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

mezinárodní výrobní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Váš profil:
Kandidát, který je tahounem, dokáže zmapovat situaci, navrhnout řešení a dotáhnout ho do zdárného konce. Kandidát s technickým vzděláním (SŠ/VŠ) a praxí v údržbě strojů a zařízení ve výrobní společnosti. Kandidát, který v praxi ví, co obnáší vedení týmu. Kandidát, který ovládá angličtinu (případně němčinu) do té míry, že je schopen komunikovat se zahraničními dodavateli. Další předpoklady jsou technická a počítačová gramotnost, aktivní řidič a výhodou pak vyhláška 50/78, oprávnění na VZV či svářečský průkaz.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3354659  Dátum zverejnenia: 21.9.2018