Operátor/ka výroby • 23 500 Kč/měs • 5 týdnů dovolené • Modřice (Brno - venkov)

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Modřice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
23 500 Kč/měs

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nové kolegy na jednoduché montážní práce v nadnárodní společnosti zabývající se výrobou dílů pro pneumatické pohony, vzduchové ventily a regulátory tlaku.

Náplní práce jsou jednoduché montážní práce.
Na všechny pozice vás pečlivě zaškolíme.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• dlouhodobé zaměstnání na HPP
• mzda 23 500 Kč/měs
• 5 týdnů placené dovolené
• dotované stravování v závodní jídelně
• týdenní zálohy na mzdu

Informace o náboru

V případě zájmu či jakéhokoli dotazu volejte naší bezplatnou linku +420 800 197 197, kde jsme Vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 17:00.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost je světovým výrobcem v oblasti pneumatických pohonů, vzduchových ventilů a regulátorů tlaku.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• čistý rejstřík trestů
• ochota pracovat na 3 směny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3452988  Dátum zverejnenia: 21.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 23 500 Kč/měs