Operátor/kontrolor kvality • 20 000 Kč/měs + stravenky • svozy z okolí • Lanškroun

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Lanškroun, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 Kč/měs

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijmeme nové zaměstnance do společnosti zabývající se výrobou kovových a plastových interiérových dílů pro automobilový průmysl.

Co budete dělat?
• Náplní Vaší práce bude odebírání, kontrola a ukládání plastových a kovových výlisků z ruční i automatizované výroby a průběžná kontrola kvality
• Jedná se o nenáročnou práci a při nástupu Vás zaškolíme, není tedy čeho se obávat

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zaměstnání na HPP
• Průměrná mzda 17 000 až 20 000 Kč/měs
• Týdenní zálohy na mzdu
• 60 Kč stravenky
• V případě zájmu zajistíme ubytování v Lanškrouně za cca 200 Kč/měs
• Na pracoviště je zajištěná svozová doprava na trase Ústí nad Orlicí – Česká Třebová – Ostrov – Lanškroun – Sázava a zpět

Informace o náboru

V případě zájmu či jakéhokoli dotazu nás kontaktujte na naší bezplatné telefonní lince +420 800 197 197, která je Vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 - 17:00 hodin.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost se zabývá výrobou interiérových dílů pro automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Máte dobrý zrak
• Nebojíte se pracovat ve třísměnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3580873  Dátum zverejnenia: 17.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20 000 Kč/měs