Svářeč - kovovýroba

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Brno-venkov, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost se silnou tradicí v ČR, hledáme svářeče pro nové projekty v lokalitě 20km jižně od Brna.
Jedná se o zaměstnání v kmenovém stavu na HPP v třísměnném provozu. Nástup je možný ihned nebo podle dohody a zaměstnavatel vám poskytne smlouvu na dobu neurčitou ihned od počátku pracovního poměru!
Vaší pracovní náplní bude svařování kovových dílů metodou ZK 135 v prostředí automotive výroby, opravy dílů a vyplňování výrobní dokumentace.
Vhodným kandidátem na tuto pozici je člověk s výučním listem, který má prokazatelnou praxi v oblasti svařování kovů, ovládá metodu ZK 135 a je ochoten pracovat v třísměnném provozu.
Zaměstnavatel nabízí profesní a mzdový růst (každoroční zvyšování mzdy) a k tomu zajímavé benefity, jako např. 13. plat, docházkový bonus, měsíční příplatky až 5000Kč, příspěvky na stravování, penzijní připojištění, příspěvky na volnočasové aktivity a pět týdnů dovolené.

Pokud máte zájem o bližší informace k této pracovní příležitosti, kontaktujte nás a my Vám rádi zodpovíme vaše dotazy.

Markéta Tošerová

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

mezinárodní společnost s tradicí více než 20 let v ČR

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3595290  Dátum zverejnenia: 10.5.2019