Welding process specialist - Písek

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Písek, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Silná zahraniční společnost, podnikající v automobilovém průmyslu, hledá pro svůj výrobní závod v Písku posilu na pozici SPECIALISTY PROCESU SVAŘOVÁNÍ. Staňte se součástí stabilní společnosti s více než 20letou tradicí na českém trhu!

KOHO HLEDÁME :
Ideálně, pokud se již pohybujete v těchto oblastech: SVAŘOVÁNÍ, KONSTRUKCI, ELEKTRU, ROBOTICE a PNEU.

Nicméně pokud tomu tak není, jednoduše mi napište přes tento formulář, jaké máte zkušenosti! – spojím se s Vámi a domluvíme se.

Postačí nám, když budete rozumět PROCESU SVAŘOVÁNÍ, orientujete se v oblasti PNEU systémů a umíte pracovat s TECHNICKOU DOKUMENTACÍ i KONSTRUKČNÍM PROGRAMEM.

Důležitý je také ANGLICKÝ JAZYK na komunikativní úrovni, vzhledem k nárazovým služebním cestám do zahraničí.

KDE BUDETE PŮSOBIT :
Kancelář budete mít v Písku v oddělení centrální technologie, odkud budete cca 1x týdně dojíždět na druhou pobočku na Moravě.

NA ČEM BUDETE PRACOVAT :
Zejména na IMPLEMENTACI nových výrobních prostředků pro oba závody. Což sebou obnáší spolupráci při jejich SCHVALOVÁNÍ, výběru DODAVATELŮ, dále schvalování výrobních PROCESŮ a v neposlední řadě také návrhy INOVACÍ výrobních prostředků z Vaší strany a celková OPTIMALIZACE procesu svařování a procesů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• 13. Mzda
• Pracovní smlouva na dobu neurčitou
• 5 týdnů dovolené
• Benefit za docházku 2x 8.000 Kč
• Příplatky ke mzdě
• Cafeterie

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3627364  Dátum zverejnenia: 23.4.2019