Výroba cukrovinek • 22 000 Kč/měs + příspěvek na dopravu • Rohatec

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Rohatec, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
18 000 - 22 000 Kč/měsíc22 000,- Kč/měs, příspěvek na dopravu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sladká nabídka jen pro Vás.
Přijmeme nové zaměstnance na výrobu želatinových a pektinových cukrovinek, vitamínového želé, ovocných pendreků a pásků, lékořicových sladkostí, komprimátů a lízátek do společnosti se sídlem v Rohatci.

Náplní práce je ruční kompletace, práce na baličkách, jednoduché balení výrobků, příprava výrobků k expedici, lepení etiket

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Dlouhodobé zaměstnání na HPP
• Motivující pracovní a finanční podmínky
• Mzdu až 22 000 Kč/měs.
• Příležitost k profesnímu růstu
• Práci v přátelském kolektivu
• 20 dní dovolené
• Zálohy na mzdu každý týden
• Možnost výplaty bez nutnosti vlastnit účet

Informace o náboru

V případě zájmu či jakéhokoli dotazu volejte naší bezplatnou linku 800 197 197, kde jsme Vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 17:00.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Hledáme nové kolegy a kolegyně do výroby cukrovinek v Rohatci.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Dobrý pracovní stav
• Ochota pracovat v nepřetržitém provozu
• Manuální zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3636653  Dátum zverejnenia: 6.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 18 000 - 22 000 Kč/měsíc22 000,- Kč/měs, příspěvek na dopravu