Montážní dělník/dělnice • 35 000 Kč/měs • ubytování zdarma • Mikulov • proplatíme Vám cestu k nám, i ze Slovenska!

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Mikulov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 - 35 000 Kč/měsíc28 000 až 35 000 Kč/měs, ubytování ZDARMA, týden dovolené navíc, zálohy na mzdu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáš zajímavou práci v moderní výrobě?
Staň se naším kolegou a pojď vyrábět kabelové svazky do aut!

Společnost se nachází v Mikulově (centrum vinařské oblasti 40 Km od Brna).

Co budeš dělat?
• Nemusíš se bát, že budeš stát u pásu. Ve skupince pohodových kolegů a kolegyň budeš svazovat kabely do svazků a nandavat na ně koncovky.
• Před nástupem Ti celou společnost ukážeme, zaškolíme Tě a pokud si i pak nebudeš s čímkoli vědět rady, kolegové jsou sympaťáci a poradí, stejně jako naše koordinátorka Katka :)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• smlouva na HPP
• proplatíme Vám cestu na pohovor z ČR i SR, nezapomeňte si schovat jízdenku
• nástupní mzda je 20 000 až 21 000 Kč/měs
• kolik vyděláš po zkušebce už je jen na Tobě, průměrný výdělek je 28 000 až 35 000 Kč/měs, ale když se budeš snažit, přijdeš si i na větší peníze
• 5 týdnů placené dovolené ať si pořádně odpočineš
• když budeš chtít, každý týden dostaneš zálohu
• příspěvek na dojíždění dáváme až 2000 Kč/měs
• pokud nebydlíš v okolí Mikulova zařídíme Ti bydlení ZDARMA v nově rekonstruované ubytovně

Informace o náboru

V případě zájmu či jakéhokoli dotazu nás kontaktujte na naší bezplatné telefonní lince +420 800 197 197, která je Vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin nebo pomocí emailové adresy [email protected].

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost se zabývá výrobou bateriových kabelových svazků a elektrovodičů z hliníku a mědi pro automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• ovládáš základy na počítači (budeš vyplňovat výkazy)
• nebojíš se pracovat ve třísměnném provozu, protože víš, že i ten má své výhody

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3644396  Dátum zverejnenia: 20.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 28 000 - 35 000 Kč/měsíc28 000 až 35 000 Kč/měs, ubytování ZDARMA, týden dovolené navíc, zálohy na mzdu