Operátor pájení • 21 450 Kč/měs + navyšování mzdy • nástup ihned • Plzeň

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Plzeň-město, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
21 450 - 28 000 Kč/měsícmzda až 28 000 Kč, ubytování do 1500 Kč/měs, týdenní zálohy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• kompletace LCD televizorů
• šroubování, pájení a kontrola pájení
• práce ve 2 směnném provozu (ranní, odpolední směny od pondělí do pátku)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zaměstnání na HPP
• dvousměnný provoz
• mzda 21 450 Kč/měs (vč. bonusů)
• po zapracování navyšování mzdy
• čtvrtletní bonus 4 650 Kč
• zajištěné ubytování za 50 Kč/den - 1 500 Kč/měs
• dotované stravování
• týdenní poskytování záloh
• možnost přesčasů
• možnost výplaty bez nutnosti vlastnit účet

Informace o náboru

Umíte pájet nebo se to chcete naučit? Tohle je nabídka pro Vás. Rozšíříme Vaši praxi i uplatnění. Žádné noční směny!

Zavolejte nám zdarma na telefonní číslo +420 800 197 197! Napsat nám můžete na emailovou adresu [email protected]. Nebo se za námi zastavte na pobočce v Plzni na adrese Barrandova 1. Těšíme se na Vás!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Světoznámá společnost vyrábějící LDC TV.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• předchozí praxe ve výrobě výhodou
• praxe v pájení výhodou
• dobrý zrak
• dobrý zdravotní stav (práce ve stoje)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3657308  Dátum zverejnenia: 2.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 21 450 - 28 000 Kč/měsícmzda až 28 000 Kč, ubytování do 1500 Kč/měs, týdenní zálohy