Specialista technologických procesů – i bez zkušeností s obdobnou pozicí!

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Hodonín, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
mzda se odvíjí od Vaší praxe

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V hodonínské pobočce mezinárodní americké společnosti, zabývající se výrobou a návrhem automobilových interiérů a řešení jeho doplňkových komponent, se uvolnila pozice na oddělení technologie. Staňte se součástí stabilní firmy!

CO VÁS NA POZICI ČEKÁ :

Řízení technologických procesů a udržování technologických parametrů technologie lisování plastů v 3směnném provozu. Budete se tedy starat o vytváření či změnu technologických postupů a kontrolu v dodržování technologických parametrů výroby.

A dále spolupracujete také na:

• Tvorbě a dodržování výrobních předpisů, návodů na obsluhu strojů a zařízení a pracovních postupů
• Udržování technologických zařízení ve stavu odpovídajícím požadavkům na kvalitu výroby a bezpečnost práce
• Dodržování předpisů bezpečnosti práce, požární ochrany a životního prostředí
• Zavádění nových výrobků do výrobního procesu

KOHO SI PŘEDSTAVUJEME :

Pozice je vhodná pro všechny zájemce SE ZKUŠENOSTÍ S OBDOBNOU POZICÍ (cca roční praxe s řízením výrobních procesů + znalost z oboru zpracování a vstřikování plastů) nebo BEZ ZKUŠENOSTÍ (pokud máte zkušenost se servisem strojů pro vstřikování plastů – Mapro, Engel, Negribossy, KraussMaffei nebo případně s programováním robotů ABB).

Kromě jedné z výše uvedených možností požadujeme také jazykovou vybavenost : AJ či NJ na komunikativní úrovni.

DÁLE VÁM NABÍZÍME :

• Prémie ke mzdě již po 1.měsíci
• Dovolená navíc
• Příspěvek na vstup do fitness centra, squash, solárium v Hodoníně
• Příspěvek na životní pojištění
• Příspěvek na stravování z výdejních automatů
• Školení, kurzy

NEVÁHEJTE MĚ KONTAKTOVAT PŘES TENTO FORMULÁŘ PRO BLIŽŠÍ INFORMACE ČI DOTAZY.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3675822  Dátum zverejnenia: 23.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: mzda se odvíjí od Vaší praxe