Vizuální a strojová kontrola • 135 Kč/hod + příplatky • 2 směny (R,O) • zajištěné ubytování • nástup ihned!

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Komárov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
135 - 150 Kč/hod.135 Kč / hod • příplatek za odpolední směnu 7,50 Kč / hod • příplatek za přesčas v sobotu a neděli 40 %

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jednoduchá manuální práce na 2 směny. Příspěvek na dopravu. Příspěvek na ubytování. Možnost parkování v areálu společnosti.

• vizuální a strojová kontrola kvality pístních kroužků
• dvousměnný provoz - ranní a odpolední

Zaměstnanecké výhody, benefity

• 135 Kč / hod
• příplatek za odpolední směnu 7,50 Kč / hod
• příplatek za přesčas v sobotu a neděli 40 %
• týden dovolené navíc
• 3 000 Kč příspěvek na ubytování
• ubytování na nové ubytovně
• až 350 Kč příspěvek na dopravu
• výborný oběd jen za 31 Kč
• možnost týdenních záloh

Informace o náboru

V případě zájmu či jakéhokoli dotazu volejte naší bezplatnou linku +420 800 197 197 nebo na tel. +420 725 802 322, kde jsme vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 17:00.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Výroba pístních a těsnících kroužků, obrábění odlitků.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• znalost ČJ
• spolehlivost, zodpovědnost
• dobrý zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3681456  Dátum zverejnenia: 29.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 135 - 150 Kč/hod.135 Kč / hod • příplatek za odpolední směnu 7,50 Kč / hod • příplatek za přesčas v sobotu a neděli 40 %