Operátor/ka výroby • 28 350Kč/měs • půlroční bonus 10 000 Kč • 3 000 Kč odměna za doporučení zaměstnance

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Žebrák, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED, nástupy 2x týdně
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 30 000 Kč/měsíc28 350 Kč/měs, 10 000 půlroční bonus, oběd jen za 18 Kč!, svozy zdarma, 3000 Kč příspěvek na ubytování, 2 týdny dovolené navíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zaměstnanec Marek říká: "Práce, kterou zvládne úplně každý."

• Na začátku projdete školením, kde Vám vše vysvětlíme tak, aby pro Vás byl nástup do práce co nejpohodovější.
• Na samotném pracovišti pak budete kompletovat nebo kontrolovat klimatizační jednotky, kontrolní panely, výparníky nebo kompresory do automobilů
• Vaši práci podpoří špičkové technologie
• Pokud si nebudete s čímkoli vědět rady, poradí Vám Vaši zkušenější kolegové nebo naše koordinátorka Iveta.
• Provoz je na 3 směny, po 8 hodinách (R, O, N), víkendy máte volné
• Pracovních pozic je víc, navíc má každý zaměstnanec možnost kariérního postupu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zaměstnankyně Lenka říká: "Finanční podmínky jsou nejlepší na okrese."

• dlouhodobé zaměstnání na HPP
• mzda se skvělými bonusy 28 350 Kč/měs
• půlroční bonus 10 000,- Kč
• ODMĚNA 3 000 Kč ZA DOPORUČENÍ ZAMĚSTNANCE!
• proplatíme Vám cestu na pohovor z ČR i SR, nezapomeňte si schovat jízdenku
• 2 týdny dovolené navíc, abyste si mohli pořádně odpočinout
• POSTARÁME SE O VÁS:
○ teplé jídlo na všech směnách jen za 18 Kč
○ pracovní oděvy
○ praní pracovních oděvů
○ závodní lékař
○ finanční poradenství
○ týdenní zálohy na mzdu
○ ubytování s příspěvkem 3000 Kč
○ svozová doprava
• doprava do zaměstnání zajištěna svozovými autobusy z lokalit Beroun, Příbram, Kařez, Cheznovice, Tmaň

Informace o náboru

VOLEJTE ZDARMA
+420 800 197 197

Pobočka: Beroun, Plzeňská 52

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Přidejte se do úspěšného týmů operátorů ve společnosti, která se již 16 let zabývá vývojem a výrobou technologií zajišťující teplotní komfort v jízdních kabinách jak osobních, tak nákladních automobilů.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• ochotu pracovat ve třísměnném provozu
• zkušenosti s prací ve výrobě jsou výhodou, nikoli podmínkou
• dobrý zdravotní stav (umožňující práci na 3 směny)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3685146  Dátum zverejnenia: 4.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25 000 - 30 000 Kč/měsíc28 350 Kč/měs, 10 000 půlroční bonus, oběd jen za 18 Kč!, svozy zdarma, 3000 Kč příspěvek na ubytování, 2 týdny dovolené navíc