Postav se na vlastní nohy! • 28 350 Kč/měs • ubytování • svozy z okolí • volné víkendy • operátor/ka výroby

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Žebrák, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 30 000 Kč/měsíc28 350 Kč/měs, 10 000 půlroční bonus, ubytování s příspěvkem, svozy,

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceš pohodovou práci ve firmě, kde Tě všechno naučí?
Kde budeš pracovat za super mzdu, s nejnovějšími výrobními technologiemi, v příjemném čistém prostředí, za parádní mzdu a benefity?
Pojď k nám a vezmi si s sebou i kamaráda/ku, míst je dost!

Co budeš dělat?
- Na začátku projdeš školením, kde Ti vše vysvětlíme tak, aby pro tebe byl nástup do práce co nejpohodovější.
- Tvoji práci podpoří špičkové technologie
- Pokud si nebudeš s čímkoli vědět rady, poradí ti zkušenější kolegové nebo naše koordinátorka Iveta.
- Provoz je na 3 směny, po 8 hodinách (R, O, N), víkendy máš volné
- Pracovních pozic je víc, navíc má každý zaměstnanec možnost kariérního postupu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobé zaměstnání na HPP, možnost kariérního postupu a práce na celý život
- mzda se skvělými bonusy 28 350 Kč/měs
- půlroční bonus 10 000,- Kč
- volné víkendy, aby ti neutekla žádná párty
- 2 týdny dovolené navíc, to už je 30 dní na odpočinek nebo cestování
- NEMUSÍŠ SE O NIC STARAT, VŠE ZAJISTÍME ZA TEBE:
o teplé jídlo na všech směnách jen za 18 Kč
o pracovní oděvy
o praní pracovních oděvů
o závodní lékař
o finanční poradenství
o týdenní zálohy na mzdu
o ubytování s příspěvkem 3000 Kč
o svozová doprava
- doprava do zaměstnání zajištěna svozovými autobusy ze zastávek (řazeno dle abecedy): Bavoryně, Beroun, Broumy, Bzová, Cekov, Cerhovice, Čenkov, Dominikánské Paseky, Felbabka, Hluboš, Hořovice, Hředle, Cheznovice, Chlustina, Chodouň, Jince, Kařez, Komárov, Králův Dvůr, KrálůvDvůr - Počaply, Kublov, Levín, Libomyšl, Lochovice, Neumětely, Olešná, Osek- aut.st. U mostu, Osek -Vystrkov, Plískov, Podluhy, Praskolesy, Příbram, Rejkovice, Rpety, Sedlec, Sirá, Suchomasty, Švabín, Tíhava, Tlustice, Tmaň, Točník, Trhové Dušníky rozcestí, Týček, Újezd, Zaječov, Zaluží u Kovárny, Zbiroh, Zdice, Žebrák

Informace o náboru

VOLEJTE ZDARMA
+420 800 197 197

Beroun, Plzeňská 52

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Přidejte se do úspěšného týmů operátorů ve společnosti, která se již 16 let zabývá vývojem a výrobou technologií zajišťující teplotní komfort v jízdních kabinách jak osobních, tak nákladních automobilů.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Stačí nám abys byl/a zdravý/á
- chtěl/a pracovat na 3 směny (R, O, N)
- a měl/a čistý trestní rejstřík

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3712122  Dátum zverejnenia: 14.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25 000 - 30 000 Kč/měsíc28 350 Kč/měs, 10 000 půlroční bonus, ubytování s příspěvkem, svozy,