Kontrolor elektroniky - 25 000 Kč/měs. mzda + 10 000 Kč bonus + ubytování, obědy od 20 Kč a svozová doprava zdarma

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Na Dlouhém, Říčany, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
23 000 - 25 000 Kč/měsíc+ 10 000 Kč Bonusy, + příspěvek na ubytování a svozová doprava ZDARMA

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jaká bude Vaše náplň práce?
- Kontrola systému drobné elektroniky pomocí pár jednoduchých kliknutí na PC
- Čištění, kompletace a příprava k vyskladnění
- Obsluha VZV (pro ty, kteří již mají praxi)
- Práce vhodná pro muže, ženy i páry či kamarády

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?
- Smlouva na HPP (plný pracovní úvazek)
- Základní mzda 23 000 Kč
- Výkonnostní bonus 2 000 Kč
- Nástupní bonus 10 000 Kč
- Příplatek na vlastní bydlení 1 500 Kč nebo sleva na ubytování u nás (90Kč / noc)
- Příplatky dle zákoníku práce jsou samozřejmostí (víkendy, noční, přesčasy, svátky)
- Osmi hodinový pracovní režim - 3 směnný provoz (ranní, odpolední, noční, po-pá)
- Svozová doprava ZDARMA - svoz z Opatova (M), Říčan a z Kladna
Chcete něco navíc? Čtete dál:
- Stravování na pracovišti – obědy / večeře za 20- 40 Kč
- Ubytování ve 2-3 lůžkových pokojích, wifi ZDARMA
- Možnost výplat bez nutnosti vlastního bankovního účtu
- Možnost získání evropského průkazu VZV
- Nonstop kontakt s koordinátorem, který Vám se vším pomůže a poradí

Informace o náboru

V případě zájmu zašlete Váš životopis přes níže uvedený formulář nebo mě prosím kontaktujte na uvedeném telefonním čísle.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Společnost s dlouholetou praxí na trhu, zabývající se opravami drobné elektroniky.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

doprava a logistika

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme?
- Plnoletost (věk min. 18 let)
- Čistý výpis z rejstříku trestů
- Základní znalost PC (nepotřebujeme žádný Excel a podobně)
- Spolehlivost a zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3761693  Dátum zverejnenia: 15.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 23 000 - 25 000 Kč/měsíc+ 10 000 Kč Bonusy, + příspěvek na ubytování a svozová doprava ZDARMA