Pohodová práce ve výrobě bez nočních směn • 23 000 Kč/měs • možnost zvýšení kvalifikace

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Plzeň, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED!
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 24 000 Kč/měsíc23 000 Kč/měs, 3 000 Kč/měs na ubytování, pravidelné zálohy, zvýhodněné stravování

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• kompletace LCD televizorů, Blue-ray přehrávačů a tepelných čerpadel
• možnost práce nejen ve výrobě, ale i ve skladu a mezi skladu
• práce ve 2 směny (R, O), volné víkendy

Zaměstnanecké výhody, benefity

• 23 000 Kč/měs
• 3 000 Kč/měs na zajištěné ubytování
• pohodovou práci a dobré vztahy na pracovišti
• výborné obědy za 27 Kč (výběr ze 6 hlavních jídel na obou směnách)
• týden dovolené navíc (5 týdnů!)
• týdenní zálohy
• možnost zvýšení kvalifikace - udělejte si u nás průkaz na VZV!
• možnost přesčasů
• možnost výplaty bez nutnosti vlastnit účet
• hlavní pracovní poměr

Informace o náboru

VOLEJTE ZDARMA +420 800 197 197

Nebo se za námi zastavte na pobočce v Plzni na adrese Barrandova 1. Těšíme se na Vás!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Výroba spotřební elektroniky.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• předchozí praxe ve výrobě výhodou
• dobrý zdravotní stav (práce ve stoje)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3766331  Dátum zverejnenia: 18.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20 000 - 24 000 Kč/měsíc23 000 Kč/měs, 3 000 Kč/měs na ubytování, pravidelné zálohy, zvýhodněné stravování