Pojďte vyrábět chlaďáky na pivo! • 28 000 Kč/měs • svozy z Plzně zdarma • ubytování • montáže ve strojírenství

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Rokycany, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 28 000 Kč/měsíc1 500 Kč příspěvek na zajištěné ubytování / i na vlastní bydlení, nadstandardní příplatek za svátek 150 %, příplatek noční 10%, za práci v sobotu 20%, v neděli 30%, obědy je za 33 Kč (závodní stravování), týden dovolené navíc, MULTISPORT KARTA

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• operátor ve strojírenské výrobě
• samostatnější práce než na lince
• montáž chladících a mrazících boxů, tepelných čerpadel nebo klimatizací
• moderní a čisté pracovní prostředí
• 3 směnný provoz

Zaměstnanecké výhody, benefity

• 28 000 Kč/měs
• 1 500 Kč příspěvek na zajištěné ubytování / i na vlastní bydlení
• nadstandardní příplatek za svátek 150 %
• příplatek noční 10%, za práci v sobotu 20%, v neděli 30%
• obědy je za 33 Kč (závodní stravování)
• týden dovolené navíc
• svozová doprava ZDARMA z Plzně, Rokycan, Strašic, Volduch, Oseku u Rokycan, Mirošova, Hrádku, Břas, Berouna, Zdic, Žebráku, Cerhovic
• možnost parkování v areálu pracoviště
• MULTISPORT KARTA: Vaše oblíbené aktivity ZDARMA každý den (bazén, sauna, posilovna, kurty atd.)
• 3 000 Kč odměna za doporučení nového zaměstnance
• týdenní zálohy

Informace o náboru

VOLEJTE ZDARMA +420 800 197 197
Mobilní tel.č. +420 733 128 120
Pobočka: Rokycany, Havlíčkova 218

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Americká společnost, která se zabývá kompletní výrobou chladících a mrazících boxů a klimatizačních jednotek.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• spolehlivost, zodpovědnost
• dobrý zdravotní stav
• praxe ve strojírenství výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3946072  Dátum zverejnenia: 15.2.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc