Laboratorní technička/Velká Bíteš

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Velká Bíteš, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, úspěšnou a stabilní mezinárodní společnost, hledáme novou kolegyni na pozici

Co budete dělat:
- Analyzovat biologické indikátory
- Provádět mikrobiologické a chemické analýzy
- Zpracovávat vzorky pro validace
- Připravovat reporty
- Komunikovat se zákazníky, vytvářet pro ně dokumenty a certifikace

Co za to získáte:
- Zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti
- Jistotu stálé mzdy s možností navyšování
- Osobní ohodnocení, příplatky
- Smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení
- Důkladné zaškolení a kontinuální vzdělávání
- Pestrou a různorodou práci
- Týden dovolené navíc
- Stravenky, občerstvení na pracovišti
- Jazykové kurzy

Co bychom u vás rádi viděli:
- Vzdělání v oboru chemie (vč. absolventů) nebo prokazatelnou praxi v oboru
- Chuť vzdělávat se
- Samostatnost a iniciativní přístup k práci
- Znalost angličtiny alespoň na mírně pokročilé úrovni
- Ochotu dopravit se do zaměstnání pouze vlastním vozem!

Pokud vás tato pracovní nabídka zaujala, ozvěte se nám, rádi s vámi probereme další podrobnosti.
Markéta Tošerová

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

úspěšná a stabilní nadnárodní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3993777  Dátum zverejnenia: 15.2.2021