Skladník s VZV • 185kč/hod. • nástup ihned

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Nepřevázka, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
157 - 185 Kč/hod.Možnost výplaty mzdy i bez vlastního účtu! Týdenní zálohy na mzdu!

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• zaskladňování a vyskladňování pomocí VZV
• práce je ve skladu s autodíly
• zakládání a stohování palet do regálů
• skenování zakládaného zboží

Zaměstnanecké výhody, benefity

• základní hodinová mzda 157Kč/hod
• bonus až 28Kč/hod
• Zaměstnání na HPP
• Směny: 2 (ranní a odpolední - střídá se po týdnu)
• stravenkový paušál 50Kč/směna
• pravidelné zálohy na mzdu každý týden
• multisport karta

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Významná společnost zabezpečující skladování, vnitrostátní a mezinárodní přepravu a distribuci. Zaměřuje se na silniční, železniční, leteckou či námořní přepravu zásilek, dále na celní služby, zabezpečení a pojištění.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• praxe v řízení VZV – ještěrky (krátké i dlouhé vidle)
• manuální zručnost
• spolehlivost
• nutno ovládat nakládku a vykládku z boku a do výšky
• zkušenost se scannerem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4079767  Dátum zverejnenia: 12.5.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 157 Kč/hod.