Koordinátor/-ka systému kvality v automotive

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Jihlava, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro mezinárodní automotive společnost v Jihlavě hledáme člověka na pozici:

Co budete dělat:
- spravovat systém managementu kvality v rámci projektu sjednocení tohoto systému v dané automotive divizi
- určovat strategii zavádění pro daný závod, vést tento projekt, koordinovat činnosti jednotlivých oddělení a reportovat managementu stav plnění
- sledovat a řídit nadřazenou dokumentaci
- podílet se na systémových a procesních auditech
- poskytovat podporu výrobním oddělením během zlepšování stávajícího procesu
- koordinovat činnosti na oddělení kvality
- komunikovat napříč všemi odděleními a všemi úrovněmi organizace
- každý den je jiný, čekají vás variabilní témata a úkoly

Co za to získáte:
- zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti
- komplexní zaškolení na pozici a kontinuální vzdělávací program
- perspektivu dalšího pracovního uplatnění v budoucnu
- dvakrát ročně prémie
- flexibilní pracovní dobu s možností home office
- 5 týdnů dovolené
- cafeterii
- dotované stravování
- příspěvky na penzijní připojištění
- slevy na výrobky
- možnost bezúročné půjčky
- možnost využívat zdarma pohybové aktivity

Co od vás očekáváme:
- vzdělání technického směru
- aktivní znalost anglického jazyka (výhodou je znalost NJ)
- zájem o studium a výklad norem, směrnic a předpisů
- znalost práce s MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
- dobré komunikační schopnosti a prezentační dovednosti
- ochotu nést odpovědnost, schopnost zvládat zátěž, rozhodnost, schopnost prosadit se, motivace ve vztahu k místu, ochotu učit se
- kreativitu, schopnost improvizace, ale i systematičnost

Pokud vás tato pozice zaujala, neváhejte nás kontaktovat, těšíme se na spolupráci!

Markéta Tošerová

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

úspěšná mezinárodní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4102833  Dátum zverejnenia: 15.7.2021