Operátor - automotive -mzda od 120 Kč/hod - dotace na ubytování

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Za Dálnicí, Žebrák, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihend
Mzdové podmínky (brutto)
110 - 130 Kč/hod.příplatky za odpolední a noční, docházkový bonus, příspěvek na ubytování a dopravu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Výroba a kompletace dílů z karbonových vláken pro automobilový průmysl
• Výroba autosedaček, nárazníků, karosérií a také doplňků pro luxusní vozy
• NEjedná se o pásovou výrobu
• Nejde o tempo ale o pečlivost, trpělivost a zručnost

Nabízíme:
• Mzda od 120 Kč/ hod
• Dotace na bydlení (i na vlastní ubytování) až 5.000Kč
• Možnost týdenních záloh
• 25 dní dovolené
• Svozová doprava z vybraných lokalit do práce a zpět ZDARMA
• Oběd za 22 Kč
• MULTISPORT KARTA

Požadujeme:
• Výpis ze zdravotní dokumentace
• Požadujeme znalost českého jazyka
• Spolehlivost, zodpovědnost a pečlivost při vykonávání práce
• Ochotu pracovat na 3 směnny

Zaměstnanecké výhody, benefity

ubytování, dotované stravování, svozová doprava zajištěna

Informace o náboru

Pobočka Beroun:
Plzeňská 52
Beroun

Kontakt: Klára Macková 734 432 889

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výroba autosedaček, nárazníků, karosérie a také doplňků pro luxusní vozy.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrý zdarvotní stav
- ochotu pracovat na směny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4106181  Dátum zverejnenia: 18.6.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 110 Kč/hod.