Reagujte bez životopisu

Operátor ve výrobě • 160 Kč/hod • Plzeň

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Plzeň, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED!
Mzdové podmínky (brutto)
26 000 Kč/měsícVÝSTUPNÍ BONUS ! 15 000 Kč roční bonus (vyplácen pololetně), příspěvek na vlastní bydlení 4 250 Kč, proplacení cesty na pohovor.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• jednoduchá montáž
• vše potřebné se naučíte a dozvíte ještě před nástupem na naší pobočce, kde se Vám bude věnovat Váš koordinátor a náborový pracovník
• máte možnost se vypracovat na vyšší pozice, např. na parťáka
• ranní, odpolední a noční směna (8 hod.), víkendy jsou volné
• stabilní práce bez sezónních výkyvů
• smlouva na hlavní pracovní poměr
• práci Vám zpříjemní klimatizovaná hala s vnitřní kuřárnou a pohodlná obuv

Zaměstnanecké výhody, benefity

• PROPLACENÍ CESTY NA POHOVOR!
• 26 000 Kč měsíční mzda
• 15 000 Kč roční bonus (vyplácen pololetně)
• 5 000 Kč bonus za doporučení nového kolegy
• 2000 Kč ZÁLOHY týdně
• PĚKNÉ ČISTÉ UBYTOVÁNÍ: 1000 Kč/měs, přímo v Plzni, 5 min chůze od pracoviště, kousek od obchodního centra, pokoje s vlastním sociálním zařízením, kuchyň na každém patře, odpočinková zóna, vnitřní kuřárna, jídelní automaty
• příspěvek na vlastní bydlení 4250 Kč i během čerpání dovolené
• CHUTNÉ KVALITNÍ JÍDLO na všech směnách za 22 Kč (hlavní jídlo, polévka, salát, pití a vše chutná moc dobře)
• týden dovolené navíc
• MULTISPORT KARTA: Vaše oblíbené aktivity ZDARMA každý den (bazén, sauna, posilovna, kurty atd.)
• vstupní zdravotní prohlídka zdarma
• proplácení dovolené a státních svátků
• STEJNÉ PODMÍNKY JAKO KMENOVÍ ZAMĚSTNANCI A NAVÍC ještě zvýhodněné ubytování, nebo příspěvek na bydlení
• svozy do Plzně ze směrů Toužim, Holýšov a Kaznějov, jízdné je dotované

Informace o náboru

VOLEJTE ZDARMA +420 800 197 197
Mobilní tel.č. +420 739 251 060

UPOZORNĚNÍ: Tato pracovní nabídka je pouze pro uchazeče, kteří velmi dobře ovládají český jazyk.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost, která se zabývá výrobou klimatizačních jednotek pro průmyslové i domácí využití.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• spolehlivost
• ochotu pracovat na 3 směny
• zdravotní stav umožňující práci ve stoje
• velmi dobrá znalost ČJ slovem i písmem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4179261  Dátum zverejnenia: 11.10.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 26 000 Kč/měsíc