Reagujte bez životopisu

Práce v Mikulově • ubytování

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED!
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 35 000 Kč/měsícubytování do 1000 Kč/měs, multisport karta, svozová doprava ze směru - Břeclav, Znojmo, Hodonín, příspěvek na vlastní dopravu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• jednoduchá výroba kabelových svazků pro automobilový průmysl
• po nástupu zaškolení v tréninkovém centru
• samostatná práce na strojích
• řezání a odizolování kabelů/ vodičů, mechanické lisování kabelovými oky
• pájení kabelových svazků/ měděných vodičů
• 3 směny / 8 hod

Zaměstnanecké výhody, benefity

• až 35 000 Kč/měs mzda
• ubytování na ubytovnách či v domech ( 2 - 3 lůžkové pokoje), cena 500 - 1000 Kč/měs (neplatí se předem)
• pro místní uchazeče příspěvek na dopravu
• stravování v jídelně s příspěvkem ve výši 55% ceny oběda
• 5 týdnů dovolené, tzn. týden dovolené navíc
• MULTISPORT KARTA: Vaše oblíbené aktivity ZDARMA každý den (bazén, sauna, posilovna, kurty atd.
• zaškolení
• pracovní pomůcky
• svozová doprava ze směru - Břeclav, Znojmo, Hodonín
• příspěvek na vlastní dopravu

Informace o náboru

VOLEJTE ZDARMA +420 800 197 197

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost se zabývá výrobou bateriových kabelových svazků a elektrovodičů z hliníku a mědi pro automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• výpis ze zdravotní dokumentace
• spolehlivost
• manuální zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4203002  Dátum zverejnenia: 15.11.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc