IT/cyber auditor

Letiště Praha, a. s.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Věříte, že optimální nastavení procesů ve velkých korporacích není samozřejmé?
Věříte, že IT prostředí je dnes již nedílnou součástí všech procesů a i audit této oblasti pomáhá dosahovat společnosti jejich cílů?
Je interní audit součástí vašeho DNA?
Pokud byste tedy rádi nahlédli pod pokličku mezinárodního letiště, připojte se do týmu našeho Interního auditu jako IT auditor.
Jsme mladý, dynamický tým zajišťující pro vedení společnosti ujišťovací a poradenskou činnost na poli korporátního řízení rizik, činností compliance a interního auditu.

Jaká bude vaše pracovní náplň?

  • vyhodnocovat bezpečnost a integritu informačních aktiv
  • identifikovat kybernetické hrozby a zranitelnosti v IT prostředí
  • ověřovat a vyhodnocovat účinnost a efektivitu IT procesů
  • ověřovat a vyhodnocovat nastavení a účinnost procesů informační bezpečnosti
  • navrhovat doporučení a zlepšení procesů v prostředí IT
  • podpora při IT auditu zajištěného 3. stranou
  • podpora IS/IT problematiky při auditech v jiných oblastech

Jaké jsou naše požadavky?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe nejméně 3 roky v oblasti interního/externího/IT (kybernetického) auditu
  • znalost problematiky informační bezpečnosti a ochrany dat, IT procesů, nastavení síťové infrastruktury, zásady databází a operačních systémů
  • znalost postupů testujících zabezpečení IT systémů (testy zranitelnosti, penetrační testy)
  • znalost IT standardů (COBIT, ITIL apod.)
  • dobrá znalost standardů informační bezpečnosti (ISO 27001 apod.)
  • CISA nebo jiné IT certifikace výhodou
  • znalost SQL výhodou
  • kritické myšlení zaměřené na zranitelnosti kybernetického prostředí nutností
  • dobré analytické a logické myšlení
  • velmi dobré komunikační, prezentační, vyjednávací a organizační schopnosti
  • schopnost samostatné práce a řešení problémů
  • pozitivní myšlení, aktivní přístup k práci, flexibilita

Co vám nabídneme?

  • práci v unikátním prostředí mezinárodního letiště
  • zázemí velké a stabilní společnosti
  • možnost sebevzdělávání a kariérního růstu
  • sympatický a pracovitý kolektiv
  • příjemné zázemí, pružnou pracovní dobu
  • benefitní systém Cafeteria - 18 000Kč ročně na benefity, které si zvolíte sami (např. Flexipasy, Multisport karta, proplacení faktury za dovolenou, vzdělávací kurzy apod.)
  • 13. mzda
  • atraktivní zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, dotované stravování ve vlastní zaměstnanecké restauraci, zaměstnanecké parkování, příspěvek na pojištění odpovědnosti a penzijní připojištění, jazykové kurzy, masáže za zvýhodněnou cenu a další)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Letiště Praha, a.s., je provozovatelem Letiště Václava Havla Praha - největšího mezinárodního letiště v České republice. Hlavním posláním společnosti je nejen efektivně a bezpečně provozovat mezinárodní civilní letiště, ale také pečovat o jeho růst, přispívat k trvalému rozvoji civilní letecké dopravy v České republice, udržet její dostupnost pro širokou veřejnost a umožňovat klientům cestovat moderním, rychlým a komfortním způsobem. Klíčovými dceřinými společnostmi jsou Czech Airlines Handling, a.s., a Czech Airlines Technics, a.s. Kompletní informace o kariérních příležitostech naleznete na www.pracenaletisti.cz
ID: 3482345  Dátum zverejnenia: 31.8.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.