U Ostrahy letiště nepracují pouze muži!

Letiště Praha, a. s.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostraha letiště rozšiřuje svůj tým, aktuálně hledáme šikovné a fyzicky zdatné ženy, které mají zájem o práci v bezpečnosti.

Na co se můžete těšit?

  • mzda 30 000 Kč po zkušební době, po zapracování až 33 000 Kč
  • navíc 18 000 Kč ročně na benefity, které si zvolíte sami
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování
  • zaměstnanecké parkování
  • příspěvek na penzijní připojištění a pojištění odpovědnosti
  • 13. mzda
  • masáže za zvýhodněnou cenu
  • možnost kariérního růstu
  • zajímavé a atraktivní prostředí mezinárodního letiště

Co u nás budete dělat?

  • zajišťovat hlídkovou a strážní činnost, ostrahu objektů a stanovišť na Letišti Václava Havla Praha
  • kontrolovat vstup osob, vozidel a zavazadel do prostoru letiště
  • obsluhovat různá detekční zařízení (rentgenová zařízení, detektory kovů, detektory výbušnin…)

Jste vhodnou kandidátkou?

  • máte SŠ - výuční list nebo maturitu
  • jste ochotná pracovat v nepřetržitém směnném provozu
  • máte výborný fyzický a zdravotní stav
  • jste komunikativní, umíte pracovat v týmu i samostatně
  • máte čistý trestní rejstřík
  • zkušenost v oboru bezpečnosti vítáme, ale není podmínkou

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Letiště Praha, a.s., je provozovatelem Letiště Václava Havla Praha - největšího mezinárodního letiště v České republice. Hlavním posláním společnosti je nejen efektivně a bezpečně provozovat mezinárodní civilní letiště, ale také pečovat o jeho růst, přispívat k trvalému rozvoji civilní letecké dopravy v České republice, udržet její dostupnost pro širokou veřejnost a umožňovat klientům cestovat moderním, rychlým a komfortním způsobem. Klíčovými dceřinými společnostmi jsou Czech Airlines Handling, a.s., a Czech Airlines Technics, a.s. Kompletní informace o kariérních příležitostech naleznete na www.pracenaletisti.cz
ID: 3482602  Dátum zverejnenia: 1.9.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30000 Kč/měsíc