Praktický lékař pro Letiště Praha

Letiště Praha, a. s.

Místo práce
Hlavní město Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
60000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro společnost Program Health Plus hledáme:
Společnost "Program Health plus", která zajišťuje pracovně lékařskou službu pro Letiště Praha, a.s. hledá pro své pracoviště v areálu letiště Praha praktického lékaře.

Náplň práce:

  • práce ambulantního lékaře - specializace praktický lékař (pro pracovně lékařské služby)
  • provádění vstupních/periodických/mimořádných prohlídek
  • odborná poradenská činnost
  • dohled nad pracovními podmínkami
  • dohled nad zdravím zaměstnanců

Požadujeme:

  • specializaci praktický lékař (pro pracovně lékařské služby)
  • znalost anglického jazyka

Nabízíme:

  • pracovní poměr na smlouvu nebo dle dohody se společností Program Health Plus
  • firemní benefity - stravenky, příspěvek na dovolenou, kulturu, sport, vzdělání
  • penzijní nebo životní pojištění
  • nadstandardní zdravotní péči pro rodinu a blízké
  • mzdu při plném úvazku 60.000,- - 80.000,- Kč (dle zkušeností)
  • nástup co nejdříve

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Letiště Praha, a.s., je provozovatelem Letiště Václava Havla Praha - největšího mezinárodního letiště v České republice. Hlavním posláním společnosti je nejen efektivně a bezpečně provozovat mezinárodní civilní letiště, ale také pečovat o jeho růst, přispívat k trvalému rozvoji civilní letecké dopravy v České republice, udržet její dostupnost pro širokou veřejnost a umožňovat klientům cestovat moderním, rychlým a komfortním způsobem. Klíčovými dceřinými společnostmi jsou Czech Airlines Handling, a.s., a Czech Airlines Technics, a.s. Kompletní informace o kariérních příležitostech naleznete na www.pracenaletisti.cz
ID: 3532533  Dátum zverejnenia: 6.11.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 60000 Kč/měsíc