VIP servis na Letišti Praha - číšník/servírka (brigáda)

Letiště Praha, a. s.

Místo práce
Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte zajímavou brigádu, kde se nebudete nudit, budete moci komunikovat s lidmi z celého světa a navíc budete pracovat v atraktivním prostředí VIP Service Clubu Continental na Letišti Václava Havla v Praze? Jste časově flexibilní, máte zkušenosti na podobné pozici a chcete si přivydělat?
Přidejte se do našeho týmu! Nabízíme dlouhodobou brigádu na pozici číšník/servírka!

Co u nás budete dělat?

  • poskytovat komplexní obsluhu hostům ve VIP saloncích
  • spolupracovat na přípravě a zajišťování rautů, recepcí i tiskových konferencí
  • zajišťovat aktivní prodej sortimentu
  • pomáhat s evidencí skladových zásob (hmotná odpovědnost za svěřený inventář a zboží)
  • odpovídat za dodržování čistoty a hygienických norem
  • objednávat a dovážet sortiment
  • a další úkoly v rámci zajištění provozu

Co od vás očekáváme?

  • zkušenost 1-2 roky na pozici číšníka/servírky
  • SŠ vzdělání (vyučení nebo maturita v oboru výhodou)
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, Internet)
  • samostatnost, flexibilitu, zodpovědnost a proklientský přístup
  • řidičský průkaz sk. B výhodou

A na co se u nás můžete těšit?

  • zázemí velké a stabilní společnosti
  • zajímavou práci v krásném a moderním prostředí VIP Service Clubu Continental
  • možnost dlouhodobé spolupráce na Dohodu o pracovní činnosti (DPČ), cca 80 hodin měsíčně
  • nepravidelný směnný provoz a možnost plánování směn
  • a navíc dotované stravování ve vlastní zaměstnanecké restauraci a příspěvek na parkování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Letiště Praha, a.s., je provozovatelem Letiště Václava Havla Praha - největšího mezinárodního letiště v České republice. Hlavním posláním společnosti je nejen efektivně a bezpečně provozovat mezinárodní civilní letiště, ale také pečovat o jeho růst, přispívat k trvalému rozvoji civilní letecké dopravy v České republice, udržet její dostupnost pro širokou veřejnost a umožňovat klientům cestovat moderním, rychlým a komfortním způsobem. Klíčovými dceřinými společnostmi jsou Czech Airlines Handling, a.s., a Czech Airlines Technics, a.s. Kompletní informace o kariérních příležitostech naleznete na www.pracenaletisti.cz
ID: 3534110  Dátum zverejnenia: 8.11.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.