Letecký mechanik

Letiště Praha, a. s.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte technické vzdělání, alespoň základy angličtiny a jste zapálení pro letadla?
Jsme stabilní společnost s 90ti letou tradicí na trhu a velkou vizí dalšího růstu do budoucnosti. Aktuálně rozšiřujeme náš tým leteckých mechaniků na lehké i těžké údržbě a také v klempířských a kompozitových dílnách.
Rádi přivítáme zkušené kolegy i nováčky bez praxe či čerstvé absolventy, které zaučíme a zaplatíme i typový výcvik.

Chcete mít letadla na dosah? Dejte nám o sobě vědět.

Jsme nadšenci do letadel, jsme jednička ve svém oboru, jsme Czech Airlines Technics!

Co u nás budete dělat?

  • zajišťovat pravidelnou údržbu i velké revize letadel
  • provádět demontáž a montáž letadlových celků
  • přezkušovat systémy letadel
  • zkoušet a seřizovat letadlové celky
  • provádět zástavby a modifikace
  • provádět identifikace a odstraňovat závady

Co od vás požadujeme:

  • SŠ/vyučení v oboru letecký mechanik nebo avionik, případně jiné vzdělání technického zaměření
  • dobrý zdravotní stav

Je pro vás výhodou když:

  • máte průkaz způsobilosti k údržbě letadel dle PART 66 – B1, B2 výhodou
  • máte praxi v oboru
  • ovládáte anglický jazyk

Můžete se těšit na:

  • zázemí velké a v leteckém oboru prestižní a vysoce hodnocené společnosti
  • balíček benefitů jako např. 5 týdnů dovolené, zvýhodněné stravování v zaměstnanecké jídelně, parkování na letišti a kurzy anglického jazyka, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na pojištění odpovědnosti, zvýhodněnou kartu Multisport na sportovní a wellness aktivity, masáže přímo v areálu za zvýhodněnou cenu, MAKRO kartu s věrnostním programem, zaměstnanecké letenky apod.
  • příležitost profesního růstu a odborného výcviku
  • zodpovědnou práci v atraktivním prostředí letiště, kde budete letadlům opravdu na dosah ruky
  • přátelský tým kolegů
  • možnost získat cenné pracovní zkušenosti v leteckém oboru i pro čerstvé absolventy

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Letiště Praha, a.s., je provozovatelem Letiště Václava Havla Praha - největšího mezinárodního letiště v České republice. Hlavním posláním společnosti je nejen efektivně a bezpečně provozovat mezinárodní civilní letiště, ale také pečovat o jeho růst, přispívat k trvalému rozvoji civilní letecké dopravy v České republice, udržet její dostupnost pro širokou veřejnost a umožňovat klientům cestovat moderním, rychlým a komfortním způsobem. Klíčovými dceřinými společnostmi jsou Czech Airlines Handling, a.s., a Czech Airlines Technics, a.s. Kompletní informace o kariérních příležitostech naleznete na www.pracenaletisti.cz
ID: 3753513  Dátum zverejnenia: 3.9.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.