Bezpečnostní kontrola Letiště Praha - vhodné pro ženy i muže

Letiště Praha, a. s.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 33 000 Kč/měsíc30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete společně s kolegy chránit bezpečnost cestujících?

Nabízíme vám práci:
  • ve stabilní a silné společnosti s dlouhodobou perspektivou
  • v atraktivním prostředí mezinárodního letiště
  • na kterou budete hrdí
  • v týmu lidí, na které se můžete spolehnout

Na co se můžete těšit?

  • mzda 30 000 Kč po zkušební době, po zapracování až 33 000 Kč
  • navíc 19 000 Kč ročně na benefity, které si zvolíte sami
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování
  • zaměstnanecké parkování
  • příspěvek na penzijní připojištění a pojištění odpovědnosti
  • 13. mzdu
  • masáže za zvýhodněnou cenu
  • možnost kariérního růstu
  • zajímavé a atraktivní prostředí mezinárodního letiště

Co u nás budete dělat?

  • provádět bezpečnostní a fyzickou kontrolu cestujících a jejich zavazadel před odletem
  • obsluhovat různá detekční zařízení (rentgenová zařízení, detektory kovů, detektory výbušnin...)
  • denně se potkávat s cestujícími z celého světa

Jste vhodným kandidátem či kandidátkou?

  • máte SŠ - výuční list nebo maturitu
  • jste ochotný/á pracovat v nepřetržitém směnném provozu
  • domluvíte se anglicky - základní komunikativní úroveň (A2)
  • máte výborný fyzický a zdravotní stav
  • jste rozhodný a komunikativní, dokážete pracovat v týmu i samostatně
  • máte čistý trestní rejstřík

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Letiště Praha, a.s., je provozovatelem Letiště Václava Havla Praha - největšího mezinárodního letiště v České republice. Hlavním posláním společnosti je nejen efektivně a bezpečně provozovat mezinárodní civilní letiště, ale také pečovat o jeho růst, přispívat k trvalému rozvoji civilní letecké dopravy v České republice, udržet její dostupnost pro širokou veřejnost a umožňovat klientům cestovat moderním, rychlým a komfortním způsobem. Klíčovými dceřinými společnostmi jsou Czech Airlines Handling, a.s., a Czech Airlines Technics, a.s. Kompletní informace o kariérních příležitostech naleznete na www.pracenaletisti.cz
ID: 3773473  Dátum zverejnenia: 27.9.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30 000 - 33 000 Kč/měsíc30000 Kč/měsíc