Zaměstnanec/zaměstnankyně sociálně právní ochrany dětí projekt "nastavení systémové podpory rodin s dětmi v lk" oddělení sociální práce odbo

Liberecký kraj (MPSV)

Místo práce
U Jezu 642, 460 01 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
18590 - 27950 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci specialisté v oblasti veřejné správy (26351)

Pracoviště a kontakty

Firma:Liberecký kraj, IČ 70891508, http://www.kraj-lbc.cz
Pracoviště:Liberecký kraj-002 Krajský úřad Libereckého kraje, U Jezu 642/2a, Liberec IV-Perštýn, 460 01 Liberec 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 18590 do 27950 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:PLATOVÉ ZAŘAZENÍ - 11. PLATOVÁ TŘÍDA
MÍSTO VÝKONU PRÁCE - LIBEREC
PRACOVNÍ POMĚR NA DOBU URČITOU - PO DOBU REALIZACE PROJEKTU
TERMÍN PRO PODÁVÁNÍ PŘIHLÁŠEK - do 26. října 2016
Podrobné podmínky výběrového řízení, výčet dokladů, které je zájemce povinen doložit, a náležitosti písemné přihlášky jsou uveřejněny na Úřední desce Krajského úřadu Libereckého kraje a na internetových stránkách Libereckého kraje www.kraj-lbc.cz v rubrice "Úřední deska" nebo "Volná místa".
Bližší informace lze poskytnout na telefonu 485 226 376 nebo e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-10-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 11561350752

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
ID: 2761945  Dátum zverejnenia: 12.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 18590 - 27950 Kč/měsíc