Realitní makléř/ka pro lokalitu česká lípa

LILAN, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Hrnčířská 2985, 470 01 Česká Lípa, Okres Česká Lípa
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 70000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Realitní makléři (33340)

Pracoviště a kontakty

Firma:LILAN, s.r.o., IČ 25019511
Pracoviště:LILAN, s.r.o. - 001, Hrnčířská 2985, 470 01 Česká Lípa 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 70000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:LILAN s.r.o. je realitní kancelář s dlouholetými zkušenostmi, působící v Severních Čechách od roku 2000. Nabízíme zprostředkovatelské služby realitní kanceláře, výkup nemovitostí, řešení exekuce, zastoupení na dražbách, řešíme vypořádání spoluvlastnických podílů.
Nabízíme tradici, kvalitu, profesionalitu a lidský přístup.
Z důvodu rozšíření úspěšného týmu realitních makléřů společnosti LILAN s.r.o. hledáme realitní makléře - obchodníky s nemovitostmi pro Liberecký a Ústecký kraj, zejména pro pobočky v České Lípě, Libercia v Děčíně.
- Pracovní pozice: realitní makléř/ka / obchodník s nemovitostmi
- Místo práce: na jedné, Vámi zvolené pobočce: Česká Lípa, Liberec, Děčín
- Termín nástupu: 1. 1. 2017
- Druh pracovního poměru: plný úvazek, částečný úvazek, hlavní pracovní poměr, DoPP, DoPČ
- Plat: 15.000 - 70.000,- Kč/měsíc

Nabízíme:
- zajímavou a flexibilní práci
- 100% podpora nejen v začátku Vaší práce s on-line poradenstvím
- odborné vedení majitelem realitní kanceláře
- vše potřebné naučíme, zaškolíme a pravidelně doškolujeme
- vysoce motivační systém odměňování, možnost nadstandardních výdělků
- možnost rychlého kariérního růstu s možností vybudování vlastního týmu makléřů a otevření dalších poboček v jiných městech
- pro makléře s praxí nabízíme exkluzivní, nadstandardní, bezkonkurenční podmínky
- flexibilní pracovní dobu, možnost práce z kanceláře i z domu
- kompletní zázemí realitní kanceláře
- administrativní, právní, marketingová a IT podporu
- vlastní širokou databázi prodávajících a poptávajících klientů, online monitoring inzerce
- unikátní realitní systém, správa zakázek přes internetový software
- tarif s neomezeným voláním
- vizitky, letáky, plachty
- moderní a reprezentativní kanceláře
- přátelskou atmosféru a týmovou spolupráci

Požadujeme:
- výborné komunikační schopnosti
- reprezentativní vystupování
- sebevědomého, vytrvalého obchodníka s orientací na výsledek
- spolehlivost, samostatnost, velmi dobré organizační schopnosti
- vysoké pracovní nasazení
- přizpůsobení času potřebám klientů
- chuť pracovat a stát se profesionálem v oblasti realit
- zkušenosti v realitním oboru nebo přímého prodeje výhodou
- základní znalost práce na PC
- min. středoškolské vzdělání s maturitou, čistý trestní rejstřík
- řidičský průkaz sk. B (aktivní řídič)

Náplň práce:
- aktivní vyhledávání nemovitostí k prodeji
- zprostředkování koupě, prodeje, pronájmu nemovitostí
- vytváření prezentace nabízených nemovitostí
- provádění prohlídek nemovitostí
- vedení obchodních případů
- komunikace s klienty

Co bude realitní makléř k práci potřebovat?
- vlastní automobil, notebook, mobilní telefon

Co udělat v případě zájmu o pozici?
- zaslat strukturovaný životopis a motivační dopis na mail: [email protected]
- V případě úspěšného absolvování výběrového řízení Vás rádi přivítáme v našem týmu a poskytneme Vám maximální podporu na cestě k obchodním úspěchům !
Připojte se do naší realitní rodiny, která Vám nechá vydělat dobré peníze příjemnou formou, přitom si to užít a mít čas i na soukromý život.
Pojďte to vyzkoušet a uspět i VY.

Poslední změna:2016-11-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Česká Lípa

číslo volného místa: 11681540736

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
ID: 2799441  Dátum zverejnenia: 5.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 15000 - 70000 Kč/měsíc