Reagujte bez životopisu

Skladník/Řidič VZV - mzda až 34 000 Kč, Praha Východ (Strančice)

LKQ CZ s.r.o.

Místo práce
Strančice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 28 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijmeme SKLADNÍKY/ŘIDIČE VZV do centrálního skladu LKQ CZ – Auto Kelly.
Přidej se k nám a buď součástí stabilní společnosti.
ČÍM SE BUDETE ZABÝVAT:
• řízení a obsluha VZV
spolupráce při nakládce/vykládce kamionů
manipulovat se zbožím v prostorách skladu
naskladňování a vyskladňování zboží, práce ve skladu
práce se čtečkou
POKUD O VÁS PLATÍ, ŽE :
• máte zkušenosti s řízením skladové techniky (Retrak, ještěrka či jiné)
• můžete pracovat ve dvousměnném provozu
chuť do práce, spolehlivost

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO PRACÍ U NÁS ZÍSKÁTE:
• finanční ohodnocení až 34.000 Kč + příplatky
• jednorázový nástupní bonus 5.000 Kč
• zaměstnání na hlavní pracovní poměr jako kmenový zaměstnanec
• doprava ZDARMA firemním autobusem z OPATOVA
• 4 týdny dovolené + 5 dní bonusového volna navíc
• stravenky v hodnotě 80 Kč za každou odpracovanou směnu
• možnost kariérního růstu (organizujeme pravidelné školení na manipulační
• techniku a zajistíme potřebná oprávnění)
• kompletní pracovní oblečení a zaškolení při nástupu
• pitný režim, čisté pracoviště i zázemí
• doporučte kolegu a dostane příjemný bonus 5.000 Kč
myslíme i na Vaší rodinu (slevy na rodinné výlety do bazénového světa, slevy na zájezdy cestovní kanceláře, slevy na nákup dioptrických brýlí, slevy na lístky do divadla, karta MultiSport pro Vás a rodinné příslušníky, zvýhodněné volání, slevy na nákup pracích a čisticích prostředků)
záleží nám na bezpečnosti našich zaměstnanců (příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění, zaměstnanecké slevy na nákup autodílů)
Přidejte se k nám a získejte jistotu stabilního zaměstnavatele. Neváhejte se přihlásit, pokud máte otázky volejte na telefonní číslo 724 670 273

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost patří mezi největšího distributora náhradních dílů a příslušenství v Evropě a Severní Americe.

Našim zaměstnancům nabízíme zázemí stabilní firmy, široké portfolio benefitů, možnost kariérního růstu, přátelský kolektiv. Pokud máte zájem stát se naší součástí, pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3934373  Dátum zverejnenia: 7.7.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc