Montér vrat a žaluzií

LOMAX & Co s.r.o.

Místo práce
Bořetice 417, Bořetice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

CHCETE PRACOVAT V TERÉNU, KOMUNIKOVAT SE ZÁKAZNÍKY A KAŽDÝ DEN MÍT RADOST Z VÝSLEDKU SVÉ PRÁCE?

JSTE TADY SPRÁVNĚ, PRÁCE MONTÉRA VÝROBKŮ LOMAX VÁM TO UMOŽNÍ.

Popis práce:

Budete instalovat výrobky LOMAX u zákazníků doma nebo v jejich firmách.
Montéři vždy pracují v týmu po dvou, získáte dobrého parťáka.
Díky práci v okolí budete každý den doma.

Tuto pozici můžete vykonávat, pokud:

Jste fyzicky zdatný a umíte pracovat s vrtačkou, aku-šroubovákem, klíči apod. Domácí kutilové jsou vítáni.
Jste učenlivý a máte dobré vystupování. Denně budete komunikovat se zákazníky.
Máte ŘP sk. B. K práci dostane dodávku, kterou budete používat jen Vy s kolegou. Auta mezi montéry nestřídáme.
Umíte být zodpovědný za svoji práci a jste bezúhonný.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Na této pozici Vám nabízíme:

Práci s kvalitními produkty a s kvalitním vybavením.
Nadprůměrné motivující finanční ohodnocení v přímé vazbě na dosažený výkon. Čím více toho kvalitně namontujete, tím více peněz dostanete.
Kvalifikované kolegy, kteří Vás zaškolí.
Zázemí silné a stabilní společnosti a tím dlouholetou jistotu dobrého zaměstnání.
Letní grilování s rodinami, výlet na lyže, za kulturou a spoustu dalších benefitů.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost LOMAX & Co je výrobcem a dodavatelem garážových vrat, vstupních dveří a stínicí techniky s téměř třicetiletou tradicí.
ID: 3989448  Dátum zverejnenia: 20.10.2020