Dispečer/ka

Luboš Žáček (MPSV)

Místo práce
5. května 429, 440 01 Dobroměřice, Okres Louny
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Dopravní dispečeři (43232)

Pracoviště a kontakty

Firma:Luboš Žáček, IČ 42152488
Pracoviště:Luboš Žáček - MF - SERVIS, 5. května 429, Dobroměřice, 440 01 Louny 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 30000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce: 5. května 139 Dobroměřice
Luboš Žáček MF -SERVIS nabízí volné pracovní místo v obci Dobroměřice na pracovní pozici DISPEČER/KA. Jedná se o práci na HPP.
Nabízíme:
zázemí stabilní společnosti ,seriózní jednání ,příjemné pracovní prostředí odpovídající finanční ohodnocení, základní mzda + prémie v závislosti na pracovních výkonech
Náplň práce:
- organizace přeprav, zajištění denního provozu
- plánování tras
- komunikace s dopravci a zákazníky
- komunikace s řidiči kamionů
- řešení vytíženosti řidičů - zpracování příslušné administrativy
Požadujeme:
- ukončené SŠ vzdělání s výučním listem nebo maturitou - aktivní přístup k práci, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost a spolehlivost
- časová flexibilita
- výborné komunikační dovednosti - znalost NJ nebo AJ
- organizační schopnosti - znalost práce na PC - MS Office (Word, Excel, Outlook)
- zkušenosti s realizací přeprav
- znalost -orientace v RAAL výhodou
Nástupní plat: 20 000,- až 30 000,- Kč + prémie v závislosti na pracovních výkonech
V případě, že Vás oslovila tato pracovní nabídka, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis na uvedený e-mail: [email protected]
osobní kontakt na uvedené adrese
Vážení uchazeči, pokud Vás nebudeme kontaktovat do 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému

Poslední změna:2016-11-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Louny

číslo volného místa: 11187450769

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2814086  Dátum zverejnenia: 16.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20000 - 30000 Kč/měsíc