Hypoteční poradce

Lucie Leitnerová

Místo práce
Jindřišská 17, Nové Město, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přidej se do týmu Bidli a pomáhej lidem plnit jejich sny o vlastním bydlení. Bidli je inovativní projekt, který neustále roste. Pracuje u nás více než 500 profesionálů, kteří se zabývají všemi oblastmi bydlení od financování, stavby domů, návrhů interiérů po realitní služby, development až po dodávku levných energií.

Rád/a jste v prostředí lidí a baví Vás s nimi komunikovat? Nemusíte být odborníkem financování na slovo vzatým. V Bidli máme místo pro každého, kdo je pro svou práci nadšený a zapálený. Navíc Vám díky rozsáhlosti našeho projektu můžeme nabídnout spoustu výhod, které Vám Vaši práci ulehčí.

• silnou spolupráci s bankami, prodejci nemovitostí, vlastním developmentem a stavbami
• spolupráci s bytovými družstvy a SVJ
• spolupráci v tandemu s prodejcem nemovitostí

Co na Vás bude čekat?
Po nástupu Vás postupně zdarma proškolíme a zasvětíme do celého procesu a metodiky financování bydlení. V Bidli nikdo není na nic sám, když Vám něco nejde nebo si nevíte rady, vždy dostanete pomocnou ruku od kolegů. Pak už se pustíte do plnění svého poslání – pomáhat klientům plnit sny o šťastném domově.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• časová flexibilita – svou pracovní dobu si doslova organizujete sami
• dotované mobilní tarify a elektroniku
• příspěvky na auto
• moderní pracovní prostředí
• firemní developerské projekty
• provizní odměňovací systém ze všech služeb Bidli
• potenciál dostat se po zapracování na 70.000,-Kč/měs. a více
• interní vzdělávací a rozvojový program
• jazykovou kurzy
• vlastní dětské tábory
• bezplatná hypoteční akademie

Informace o náboru

Zní Vám to jako práce snů? Vystřelte svou kariéru výše! Dejte nám o sobě vědět. Pošlete nám svůj životopis s fotografií. Budeme se těšit.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ vzdělání s maturitou
• uživatelskou znalost práce na PC a internetu
• obchodního ducha a nadšení pro práci v obchodní pozici
• chuť podnikat s jedničkou na trhu v oblasti hypoték
• dobré komunikační dovednosti a reprezentativní vystupování
• chuť se podílet na rozšiřování služeb klientům

Výhodou bude, pokud budete mít

• zkušenost v oblasti poskytování hypotečních úvěrů
• ŘP skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Provedeme vás cestou k vašemu novému domovu. Najdeme nejlepší a nejkratší způsob, jak financovat vaše bydlení, nebo refinancovat vaši stávající hypotéku. Zvládneme vás i dobře pojistit. Už nemusíte jinam, na jednom místě získáte všechny potřebné služby.

Dobrovského 529/3
170 00 Praha 7
ID: 3719363   Dátum zverejnenia: 18.7.2019