Head of Sales / Vedúci predaja

Lutz Precision, s.r.o.

Miesto práce
Karloveská, Karlova Ves, Slovensko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 3500 EUR fix + kvartálny bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte minimálne 10 ročné skúsenosti v automotive?
TIER 1 a TIER 2 sú pre Vás známe pojmy?
Ste orientovaný/á na techniku a hovoríte plynule po ANGLICKY a NEMECKY?
Baví Vás cestovanie v rámci Európy a nebojíte sa výziev?

Ak ste na všetky z týchto otázok odpovedali áno, ste na najlepšej ceste stať sa nový členom tímu Lutz Precision.

V našej spoločnosti by ste zastávali jednu z kľúčových pozícii, kde by ste mali na starosti existujúcich zákazníkov v rámci Európy, no okrem nich i komunikáciu so zákazníkmi z tretích krajín. Taktiež by ste zastrešovali menežovanie kolegov na Sales oddelení zodpovedných za predaj v jednotlivých oblastiach. Vašou úlohou by bola aktívna participácia na vytváraní úspešného biznis plánu, komunikácia s jednotlivými oddeleniami spoločnosti (výroba i administratíva), na ktorej si priam zakladáme!
Očakávame od Vás prínos nových nápadov podložených Vašimi skúsenosťami, kreatívnu myseľ, proaktivtu v zmysle vyhľadávania nových obchodných príležitostí a maximálnu zodpovednosť k jestvujúcim zákazníkom.

Ak je vyššie spomínané to čo hľadáte, prosím kontaktujte nás, radi sa s Vami stretneme.
Na oplátku ponúkame možnosť sebarealizácie a prínos vlastných nápadov do diania našej spoločnosti.

PLYNULÁ ZNALOSŤ NEMECKÉHO a ANGLICKÉHO JAZYKA PODMIENKOU.
Práca vyžaduje cestovanie vrámci Európy.

firemné auto, notebook, telefón
úhrada stravného nad rámec zákona
firemné akcie

Ďakujeme veľmi pekne všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú nami zadané kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, obchodné

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

10

- OEM a TIER1
- Anglický jazyk – plynule, nemecký jazyk – plynule
- Proaktívny prístup, energický, predajné znalosti a zručnosti
- Záujem o techniku, technická orientácia
- SAP
- CMR

Spoločnosť Lutz Precision, s.r.o. je celosvetovo úspešným dodávateľom výrobných zariadení, prevažne pre oblasť automobilového priemyslu. Venuje sa výrobe a vývoju frézovacích strojov pre zváracie roboty na automatizovaných výrobných linkách. Viac informácií získate prostredníctvom našej webstránky www.lutz-precision.com.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3627209  Dátum zverejnenia: 22.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 3500 EUR fix + kvartálny bonus